×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Pret bēgļu uzņemšanu piketēs vīru kopa “Vilki”, biedrība “Dieva suņi”, NA deputāti, “Taisnīgums” (50)

Strēlniekiem veltītā izdevuma "Pulcējaties zem latviešu karogiem!" ādas iesējumā prezentācija

Vīru kopa "Vilki" 2014.gadā.

Rīgā pie Ministru kabineta 4.augustā pret piespiedu bēgļu uzņemšanu Latvijā plāno piketēt aptuveni 100 cilvēku, aģentūras BNS rīcībā esošo informāciju apstiprināja Rīgas domē.

Pikets plānots no plkst. 18 līdz plkst. 19.30. Pasākumu pieteikusi biedrība “Militārās tuvcīņas un vēstures apvienība “Tēvijas sargi””.

Pret bēgļu uzņemšanu Latvijā 4.augustā plāno piketēt arī Nacionālā apvienības deputāti, nacionālā savienība “Taisnīgums”, vīru kopa “Vilki” un biedrība “Dieva Suņi”.

Jau ziņots, ka valdība iepriekš ārkārtas sēdē nolēma, ka Latvija brīvprātīgi uzņems 250 bēgļus. Iekšlietu ministrijai, Labklājības ministrijai, Kultūras ministrijai, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai kopā ar pašvaldībām būs jāstrādā pie integrācijas politikas nākamajiem gadiem.

Koalīcijā ietilpstošā NA ir pret bēgļu uzņemšanu, uzsverot, ka Latvija pagājušā gadsimta laikā pret savu gribu ir uzņēmusi proporcionāli vairāk imigrantu nekā ikviena cita ES valsts. “Tā ir Latvijas īpašā situācija, kas jaunu cittautiešu imigrāciju mūsu valstī padara sevišķi bīstamu, un tādēļ ir pilnīgi nepieļaujama,” iepriekš paudusi NA.

Pievienot komentāru

Komentāri (50)

 1. Labāk būtu gājuši mājās un taisījuši jaunus latviešus. Lai šo jau gandrīz tukšo zemi kāds nākotnē apdzīvotu. Ja tā sauja bēgļu, kas jāpieņem Latvijai, mums šķiet briesmīga, tad kas gan mēs esam par tautu!

  • Pēc Parīzes, Minhenes, Ķelnes vai Nicas atkārtošanās Latvijā sailgojies. Neaizmirsti, ka viens bars + baltie vietējie musļi ir tikpat, ja ne vairāk neaprēķināmi. Patiesi jābūt izcolam muiļķim, lai ko tādu rakstītu!

  • kur 250, tur ilgtermiņā 2500-to saprot jebkurš. un, ja, nedod dies, kādu velkomisti izķelnēs, ko tad?

 2. NA ir vieni divkoši.

 3. Cik ilgi nelegālos migrantus sauks par “bēgļiem”?

 4. Vairu nosutijam no Kanadas uz Latviju,lai spiegotu=nevivis pilditu Obamas paveles !

 5. Ka Latvijas Valdiba cinisies ar vairakam veneriskam slimibam,kuras registretas A.Barbisa ielas dispanceri =bez diagnozes,un nav zinams ar kadiem medikamentiem tas arstet???

 6. janis krutifickis Atbildēt

  La\tvija nebus Afrikas kolonija! Dakter Zatler-STEIDZIGI zales pret Afrikas MERI LATVIJAS Seima.

 7. Ar nebeidzāmajiem eksperimentiem ar nodokļiem “Vienotībai” vēl nav gana?

 8. Āfrika un Āzija nav Eiropas Savienība! Atbildēt

  Kur pazudusi Āfrikas savienība? Un kāpēc par šo transkontinentālo bēgļu straumi nelemj ANO?

 9. Bumba ar laika degli! Atbildēt

  Vai kāds var pateikt,kā šeit sadzīvos šiīti ar sunnītiem,āfrikāņu kristieši ar āfrikāņu musulmaņiem?

 10. Kāda uzņemšana? Atbildēt

  Tā jau ir bēgļu deportācija no Itālijas un Grieķijas uz trešo nabadzīgāko ES valsti,kur piekrišana netiek prasīta ne Latvijas iedzīvotājiem,ne pašiem bēgļiem! Klusēsim?

 11. Straujumai jāseko Lielbritānijas,Ungārijas un Bulgārijas premjeru piemēram!

 12. Cik cilvēku ,tik viedokļu un kā gan nē-pasaules vēsturē nav gadījumu,kuros tauta ,nevarēdama nodibināt sociāli atbildīgu sabiedrību, sēžas laivās un dodās pasaulē, lai glābtos no pašu bāleliņu bruņotām bandām.Kā viņi ir audzināti, ja nespēj aizsargāt savas būdas un alas no agresīvām ciltīm? Gadījums ir netipisks un tādai radībai kā cilvēks neizskaidrojams.Beigas ir galīgi neprognozējamas.

  • nokļuvuši Eiropā gan viņi atceras,ka viņiem ir TIESĪBAS un par to neievērošanu ir gatavi graut,dedzināt un griezt galvas.Protams,ne jau savējiem.

 13. Valdība, padomājiet ko Jūs darāt!!!!
  Latvieši brauc prom…Jūs ar savām unikālajām idejām to tikai paātrināt!!

 14. Drusku pavēlu,bet es arī centīšos piedalīties.

 15. Beigu saakums Latvija Atbildēt

  Driiz lidos pleevju maisi te Latvijaa.Taalajaa 1991.Pariizee redzeeju kaa kultuurshoks lidoja pleeves un drazas.Pateica naak no imigrantu rajioniem netiiriiba un nekaadas izgliitiibas.

 16. Vai mes nemtu kristiesu beglus Atbildēt

  No Griekijas, Portugales, Sicilijas? Kapec gan ne kristiesus no Sirijas.. Tos kuriem ir laba izglitiba un kuri pec laika drosvien gribes Latviju pamest meklejot zalakas ganibas citur… jo visi zin, ka nekada augsta dzivosana te daudziem nesanak. Nevajag but tik cietsirdigiem bet drizak izmantot visu sava laba… Ja tik vien prats, pacietiba un izdoma to pielauj. Bet varbut NA merkis ir pasaulei demonstret nelokamu nacionalismu, gluzi ka ar 16. martu.

 17. Piketēt vajag 6 no rīta ne vakarā un satiksmi bloķēt.

 18. Daudzi mani radinieki dzīvo UN STRĀDĀ Lielbritānijā! Strādā,nevis “sed majas uz pabalstiem”! Tā kā beidz nodarboties ar klaju demagoģiju,pati,acīmredzot,sēdēdama vairākās padomēs un valdēs!

 19. Ļoti dīvaina situācija Atbildēt

  Āfrikāņu bēgļu straumes problēmu ir jārisina 2002.gadā nodibinātajai Āfrikas Savienībai,kura aptver 53 Āfrikas valstis,izņemot vienīgi Maroku,kas ietilpst Arābu valstu līgā.Jo karadarbība un terorisms ir ne jau visās 53 milzīgā Āfrikas kontinenta valstīs,kas ir trīs reizes lielāks par pārapdzīvoto Eiropu! Kāpēc tā šajā sakarā vispār netiek pat pieminēta,it kā nemaz neeksistētu?? Šī globālā bēgļu parvietošana uz citiem kontinentiem,galu galā ir jārisina jau Apvienoto Nāciju Organizācijai (ANO),nevis Eiropas Savienībai! Un,ja jau bēgļi ir obligāti pārvietojami no Āfrikas un Āzijas uz citiem kontinentiem,tad kāpēc gan ne uz mazapdzīvotajām Austrāliju,Kanādu un Argentīnu? Vai šiem bēgļiem ir obligāti jādzīvo tikai Eiropas lielpilsētās-Londonā,Parīzē,Romā,Stokholmā,Oslo un-tagad vēl Rīgā?

  • Gluži manas domas, ka Āfrikas kontinenta iedzīvotāju problēmas ir jārisina Āfrikas kontinenta valstīm un Āfrikas Savienībai, nevis jātransportējas uz Eiropu. It kā Āfrikā teritorijas un dabas resursu trūktu. Tur viss ir pietiekami un klimats arī nav no sliktākajiem, turklāt viņiem ir arī bagātā Dienvidāfrika, no kuras tagad dzen ārā baltos īpašniekus, gluži kā komunisma celšanas laikā…Turklāt tikko vēl viena no Āfrikas valstīm atgriezās Āfrikas savienības ierindā, ja nemaldos tā pati Maroka vai arī nebija…Ja jau baltie cilvēki var dzīvot pat mūžīgā sasaluma zonā, tad afrikāņiem nevajadzētu būt problēmu dzīvot savā kontinentā, kur paši raduši. Bet,ja gribas citiem-baltajiem uz kakla uzsēsties – tas vairs nav smieklīgi! Turklāt vēl Latvijā,kurai nav nekāda sakara ar Āfriku…

 20. Ar integrēto Aijo Benesu vēl nepietiek?

 21. Tik pat brīvprātīgi,kā eiro? Atbildēt

  Brīvprātīgi bēgļus uzņems ne jau Latvija,bet gan valdība! Un tas nav viens un tas pats!

 22. PIKETS PILNĪGI NEVIETĀ UN NEKO NEDOS!!! Laika nav kur likt? NA un NEVALSTISKĀS organizācijas lai TĀ VIETĀ sāk rūpēties par referendumu un pēc iespējas ātrāk… Gulēšanai vienā mierā vairs NAV LAIKA!!! LAIKS STEIDZAS ĻOTI ĀTRI…

  • labāk,lai pikets ar pasaulei skaidri paustu un nelokāmu nostāju nekā ar mēslu dakšām triecot prom nevēlamas un negaidītas personas. Katram ir sava dzīvesvieta un punkts! Ciemos var atnākt tikai tad, kad esi gaidīts, nevis ar meliem ielavīties svešā mājā uz palikšanu!

 23. NA SAEIMĀ un nevalstiskās organizācijas varēja jau labu laiku atpakaļ sākt gatavoties referendumam,jo zināja, ka nelegālie bēgļi būs arī pie mums UN KA mūsu valsti ES “NEZINĪŠI” pakļauj iznīcībai un totālai nabadzībai!??? KUR JŪS VISI ESAT??? Pikets ir kaķa spļāviens tumsā!!! Tas nav pilnīgi NEKAS salīdzinājumā ar referendumu!!! MUMS DIEMŽĒL IR TĀDAS TIESĪBAS!!! NEVAR TIKAI NOSKATĪTIES UN NELIKTIES NE ZINIS KĀ VISU LAIKU – BIJUŠĀS VALDĪBAS UN VISAS BIJUŠĀS SAEIMAS JAU PIERADUŠAS, KA “ABORIGĒNI” pašūmējas un viss noplok – VAR LEMT UN DARĪT PĒC SAVA PRĀTA……Viņi mūs visus jau kur tie gadi, ka uzskata par pilnīgiem nejēgām un muļķiem – var SAMELOT, var IZŅIRGT, var neko NEIZSKAIDROT, var NESADZIRDĒT (piem. MAŽORITĀRO vēlēšanu sistēmu gaidām jau 25 gadus!?) un NEKAS “NEČĀKST” un arī nečākstēs, ja šitā visi tie, kam ir iespēja kaut ko sākt kustināt, KLUSĒS!!! TĀPĒC arī Āboltiņa varēja TĀ iekļūt atpakaļ SAEIMĀ un tagad nekaunīgi diktēt savas iegribas ne ar ko NERĒĶINOTIES un aiz muguras smieties vēderu saķērusi par idiotiem…. KĀPĒC SAVU ENERĢIJU UN ZINĀŠĀNAS IZŠĶIEŽAM TUR, KUR NAV REZULTĀTU?????? KĀDU PIKETU??? TAM TAČU NAV NEKĀDA SEGUMA VISAM NOTIEKOŠAJAM PROCESAM, KAD NU JAU MUMS PAVĒL ES???????? KUR ES MUMS KO PAJAUTĀJUSI VAI KAUT KĀ GRIEZUSIES PIE MUMS?????? KAS MĒS VIŅIEM ESAM???????? IZŅIRGŠANAS OBJEKTS VAI CILVĒKI, AR KURIEM BŪTU JĀRĒĶINĀS UN VISU LAIKU JAU BIJA JĀPALĪDZ, JO ZINĀJA, KA ĀFRIKAS IMIGRANTI GĀŽAS EIROPĀ IEKŠĀ STRAUMĒM UN NOTEIKTI ŠAJĀ NAUDĪGAJĀ BIZNESĀ IR ARĪ AUGSTAS ES AMATPERSONAS??? KĀPĒC TĀ SAKU? TĀPĒC, KA ES ROBEŽAS NELEGĀLAJIEM IMIGRANTIEM STĀV VAĻĀ KĀ VAGŪŽA DURVIS UN VIŅUS VISU LAIKU AICINA TE IERASTIES!???? Nedzīvojam uz Mēness, ka neredzam, ko šie ļaudis dara jau no viņiem pārpilnajās ES valstīs??????? KĀPĒC PAR TO PRESE UN RADIO KLUSĒ?????????? KAS GALU GALĀ NOTIEK????? Esam cilvēki vai ES domā savādāk…Bez tam Kozlovskim un citiem NEVAJAG RUNĀT APZINĀTUS MELUS, jo viņa vadītā policija MŪS no šejienes sametīs cietumos, ja kaut kā “AIZSKARSIM” sevi aizstāvot MĪĻI GAIDĪTOS IMIGRANTU SLIŅĶUS!!! Latviešu valodu viņi neapgūs, bet apgūs krievu valodu un kopīgi vērsīsies pret mums!?? NETICAT??????? TICIET GAN!?! DOMĀJIET PAR NĀKOTNI……….

 24. Ko citu gļēvie tūdaliņi var izdarīt kā tikai izteikt savu viedokli vai uzdziedāt,, bēdu liku zem akmeņa….,,
  Kad psrs laikos Latvijā plūda krievu masas tūdaliņi virtuvē pukojās,ka parādoties vienam krievam tas tūlīt aicina pie sevis arī citus radus no varen plašās,tas pats būšot arī ar musulmaņiem no Āfrikas ,kad vienam imigrantam kā radi nāks līdzi pat viss ciems.Neesmu redzējis latvieti ,kas latvietim sniegtu palīdzīgu roku ne te ne svešumā.

  • Antiglobalisti arī piedalīsies piketā . Kaut gan arī mūsu piektā kolonna ir tikpat traucējoša cik šie bēgļi.

  • aldība paziņoja ka piketēt jau var.Viņiem no tā ne silts ne auksts.Tad arī lūk turpiniet vēlēt par Saskaņu un Vienotību ,un tad varēsim drīz noslīkt bēgļu straumē.

   • aizmirsi vēl ZZS pieminēt. Tie jau arī vienā dziesmā dzied ar Vienotību un Saskaņu šajā nelegālo migrantu jautājumā. Tāpēc skatieties, kuru partiju vadībā un atbalstā tiek apstiprināti šie lēmumi! Kā turpināsiet balsot, tādu dzīvi sagaidīsiet!

 25. pikets pīīīīī! Atbildēt

  Piketi nelīdzēs. Tā tik tāda POKAZUHA. Līdzētu vien kārtīgs karaflotes mūris pie Eiropas krastiem un bezcerimoniāla jau pamukušo mājās sūtīšana. Bet ir smieklīgi iedomāties, ka tie, kas šo REBI izštukojuši, letiņiem piekrišanu prasīs …

 26. esmu vienispratis ar šie Latvijas patiotiem. Lai viņi sāk beidzot kopt paši savu nolaisto Āfriku .

 27. Malači, puiši! Domās esmu ar jums. Nav ko Latviju pārvērst par Āfrikas koloniju. Pareizi tiesībsargs Jansons izteicās (Rīga TV24 intervijā šodien), ka šajā jautājumā jārīko referendums.

 28. jariko referendums- /// austrija nenems nevienu- un tas ir de facto- euro savieniba nedrikst sodit nevienu valsti kas atsakas tos labakas dzives klaidonus pienemt///// straujuma tipiska latviesu KALPU dvesele/// ludzu realas izmaksas- – kur vini dzivos kas makasa par elektribu-siltumu- gazi// cik menesi vini sanems uzturnaudu—-///kur vini stradas- ha ha – protams nekur///

 29. Saiva,27.julijs 2015.13.06! Zini ko Saiva,ja tu nedizvo UK un nezini isteniba kam tos benefitus maksa!Tad labak paver muti ciet! Maksa tos benefitus,vientulajam maminam un vinam ari ir jsatrada.Nevienam nekom ta nemaksa,bet kad bus tie negeri lv.tim patiesam maksas un vini staigas acis izbolijusi,bet musu pnsionari knapi galus savils kopa!Bardaks!

 30. Atbalsts piketa rīkotājiem! Bēgļu jūrā latvieši izšķīdīs un pazudīs. Pie tam bēgļi ātri vairojas. Latvieši maz domā par dzimstību.

 31. Nesaprotu, ko deputāti tur lien? Saeimā balso par a uz ielas bļauj pret. Tak darbojaties tur kur tauta jūs ievēlēja. Tur jums lielāka iespēja ko pasākt. Uz ielas tik lētu reklāmu sev taisa.

 32. Vai tik bēgļu problēma nav kāds bizness? Tātad, Eiropa gatavojas uzņemt pus Āfrikas? Kaut kāds bardags!

 33. Un Latviesi ir tik daudz izbraukusi uz Lielbritaniju un uz Iriju. Vai lielaka dala no viniem strada? NE, sed majas uz pabalstiem. Un vel piedevam Latviju noliek.
  Varu teikt tikia to, ka neviens neaizdomajas par to, ka ari mes Latviesi varam nonakt tiesi sada situacija.
  Latviesi ir tik maz, kas velas otram palidzet! Galvenais, ka pasam puncis pilns.

  • Ko Tu tur murgo! Ja pati sedi uz pabalstiem, tad neruna citu varda! Neviens ne Uk, ne citur pabalstus tapat nedavina, lai ko sanemtu ir smagi jastrada. Ja vien neesi beglis, ar visam savam privilegijam, pabalsti tapat vien nespid!

  • ….. murgi .. mans mācās un strādā vienlaicīgi ….. !!!!!

   • ……. biedrība “Dieva suņi” … kas tas par Dominikāņu saietu ….. (Domini Canis nozīmē dieva suns ja kāds latīņu valodu nezin)

 34. Kad tos “bēgļus” sāks saukt īstajos vārdos NELEGĀLIE IMIGRANTI, tie nav fuc☻ing bēgļi, tur daudz ir teroristu un cilvēku kas grib saņemt tikai pabalstus un neko nedarīt.

  • Kad šos bēgļus sauks pareizajos vārdos?? Kāpēc tracina tautu, tie nav kara izpostīto zemju bēgļi, tie ir IMIGRANTI PAR NAUDU, LAIMES MEKLĒTĀJI.
   NEVAR UN NEDRĪKST VISU ĀFRIKU IELAIST EIROPĀ!!!!

 35. Kāpēc NA tur rēgojas? Kāpēc viņi nerīko referendumu? Cilvēki negrib imigrantus, bet ar piketu to nenovērst. Saprotu, ka piketē nacionālās organizācijas, bet Saeimā pārstāvēta partija varētu darīt ko vairāk. Ja gribētu.

  • Ja NA ir valdībā, tad nekavējoties jārīko referendums. Tāds pikets saeimai ir tukša vieta, kā līdz šim tauta, kas tos ievēlēja, bet politiskās atbildības nav. Vienotība iznāks, paņirgāsies un viss.

Draugiem Facebook Twitter Google+