×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Pret Bulgāriju bez Gulbja

LETALETA

Latvijas komandu Deivisa kausa izcīņas Eiropas-Āfrikas 2. grupas pirmās kārtas mačā pret Bulgāriju pārstāvēs brāļi Mārtiņš un Jānis Podžus, Artūrs Lazdiņš un Rūdolfs Mednis.

Latvijas komandas kapteiņa Kārļa Lejnieka (attēlā) nosauktajā sastāvā nav Latvijas labākā tenisista, pašlaik ATP ranga 14. numura, Ernesta Gulbja. Mūsējo sastāvs ir gados ļoti jauns – Mārtiņam Podžum (509. vieta ATP rangā) un Jāni Podžum (677.) ir pa 20 gadiem, Artūra Lazdiņam (2122.) un komandas debitantam, ATP rangā vēl neesošajam Rūdolfam Mednim – pa 17.

Latvijas un Bulgārijas izlašu mačs no 6. līdz 8. martam notiks Lielupes tenisa laukumos. Tur ieklāts jauns segums un šie korti ir gatavi atkal uzņemt nozīmīgākās tenisa komandu sacensības. Deivisa kausa izcīņas rangā Latvijas komanda ir 42. vietā, Bulgārijas – 63.

Bulgārijas izlasē nav ATP ranga desmitajā vietā esošā Dimitrova, bet uz Latviju dosies ATP ranga 359.vietā esošais Aleksandrs Lazovs, 389.pozīcijā esošais Dimitars Kuzmanovs, kā arī Tihomirs Grozdanovs, kurš rangā ieņem 988.pozīciju, un pasaules rangā neesošais Iļja Kuševs.

Neraugoties uz maz pieredzējušo sastāvu, Latvijas komandas mērķis ir atgriezties Eiropas-Āfrikas zonas pirmajā grupā. Lai to paveiktu, šī gada laikā ir jāpārvar trīs sacensību kārtas. Ja izdosies uzvarēt bulgārus, vasarā būs jāspēlē ar Luksemburgas – Madagaskaras komandu mača uzvarētājiem.

Jau šobrīd visās “Biļešu serviss” kasēs noris biļešu tirdzniecība uz gaidāmo pasākumu. Biļešu cenas – 25 eiro visām spēļu dienām, 10 (piektdien un svētdien) un 8 (sestdien) eiro par vienu spēļu dienu. Skolēniem līdz 12 gadu vecumam (uzrādot apliecību), pērkot vienas dienas biļeti uz vietas, 50 % atlaide. Pirms spēlēm bērniem būs iespējams izmēģināt tenisu uz mazā laukuma treneru pavadībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+