Pret Indraši rupji nospēlējušais krievu aizsargs netiks diskvalificēts 0

Krievijas izlases aizsargs Antons Jemeļins netiks diskvalificēts pēc rupjās spēles pret Latvijas uzbrucēju Miku Indraši, atsaucoties uz Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pārstāvjiem, vēsta Krievijas mediji.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Kas notiek ar mūsu bērniem? Kādēļ viņi aug tik nežēlīgi?” 1.klases skolnieka mamma pauž sašutumu par bērnu rīcību

Aizvadītajā mačā, kurā Latvija piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:4, otrajā trešdaļā Jemeļins nospēlēja “celis celī” pret Indraši, saņemot noraidījumu uz 5+20 minūtēm. Tiesa, arī latvietis izvairījās no nopietnas traumas un trešās trešdaļas sākumā atgriezās laukumā.

“Palaidu ripu pa bortu, bet viņš (Jemeļins) man nāca virsū. Mēģināju izvairīties, lai nedabūtu triecienu korpusā, bet sanāca tā, kā sanāca. Neviens jau negrib, lai viņam iedod iekšā, tāpēc mēģināju palēkt malā, bet Jemeļins trāpīja man celī. Šobrīd tas ir tāds jutīgs, bet domāju, ka viss būs kārtībā,” pēc spēles izteicās Indrašis. “Baigās procedūras man neveica – iedeva pretsāpju tableti, paturēju ledu, uzpūta aukstumu – un trešā perioda sākumam biju gatavs.”

Otrdien lietu izskatījis čempionāta direktorāts, kas nolēmis, ka Jemeļinam netiks piemērota papildu diskvalifikācija. Netiek gan ziņots, vai lielā noraidījuma dēļ viņam nākamais mačs nebūs jāizlaiž automātiski.
Kā ziņots, iepriekš Latvijas izlasē noraidījumu uz 5+20 minūtēm saņēma uzbrucējs Ronalds Ķēniņš. Arī toreiz Čehijas izlases spēlētājs Tomāšs Kundrāteks varēja nākamajā trešdaļā atgriezties laukumā un direktorāts latvietim papildu diskvalifikāciju nepiesprieda, tomēr viņam nācās izlaist pirmdien notikušo spēli ar Krieviju.

Pēc pirmdien aizvadītajām spēlēm pasaules čempionāta A apakšgrupā līdere ar astoņiem punktiem trijos mačos ir Čehija, kurai ar attiecīgi sešiem un pieciem punktiem seko Krievija un Zviedrija. Trīs punktus guvusi Dānija, bet pa diviem punktiem izcīnījušas pārējās četras grupas komandas – Kazahstāna, Latvija, Šveice un Norvēģija.
Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs trešdien, tiekoties ar Šveices valstsvienību.