×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. maijs, 2015
Drukāt

Pret Madagaskaru spēlēsim Liepājā

LETALETA

No 17. līdz 19. jūlijam Latvijā norisināsies Deivisa kausa izcīņas tenisā Eiropas Āfrikas zonas 2. grupas mačs starp Latvijas un  Madagaskaras tenisa izlasēm. Mūsu komanda par šīs cīņas norises vietu izvēlējusies Liepājas atklātos māla seguma kortus, ziņo Latvijas tenisa savienība.

Latvijas tenisa komanda šogad startē Deivisa kausa izcīņas Eiropas Āfrikas zonas 2.grupā. Gada pirmais duelis tika aizvadīts marta sākumā, kad savās mājās nācās atzīt Bulgārijas izlases pārākumu. Tas nozīmēja, ka jāturpina cīņa par vietas saglabāšanu 2.grupā.

Lai to izdarītu, mūsu vīriem jūlijā būs jāuzveic Madagaskaras komanda. Pret šo izlasi līdz šim neesam spēlējuši, bet izloze noteica, ka cīņai jānotiek mūsu valstī. Par spēļu norises vietu ir izvēlēta Liepāja – mači no 17. līdz 19. jūlijam notiks atklātajos māla (tenisita) seguma kortos.

Latvijas Deivisa kausa komandas kapteinis un Latvijas Tenisa Savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks:  “Man ir liels prieks, ka Liepāja ir gatava uzņemt šāda līmeņa sacensības arī vasarā. Pirms trīs gadiem spēlējām Liepājas Olimpiskajā centrā, kad debitēju komandas kapteiņa amatā, bet atklātajos kortos Liepājā pēdējo reizi cīnījāmies pirms vairāk nekā desmit gadiem. Toreiz 2004. gadā uzvarējām Tunisiju, ceru, ka spēsim iepriecināt ar uzvaru arī tagad. Sacensību organizatoriskie darbi jau ir sākušies un esmu pārliecināts, ka mūs sagaida lieliska tenisa nedēļas nogale”.

Abu komandu sastāvus izlašu kapteiņiem jāpaziņo desmit dienas pirms sacensību sākuma – 7.jūlijā.

Madagaskarai ATP rangā ir divi sportisti – gan Lofo Ramiaramanans, gan Antso Rakotondramanga atrodas otrā tūkstoša vidū.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+