×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Pret miomu – ar homeopātiju? (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Baidos no operācijas, tāpēc gribu uzzināt, vai miomas ārstēšanā var palīdzēt homeopātiskie līdzekļi. M. Bērziņa Jelgavā.”

Atbild ginekoloģe Vēsma Kažociņa: “Miomu ne vienmēr vajag operēt. Ārstēšana atkarīga no veidojuma lieluma, novietojuma un tā, vai ir sūdzības, piemēram, stipras menstruācijas ar lielu asiņu zudumu un sāpes. Ja mezgls nav lielāks par trim centimetriem, nerada problēmas un nevēlamas pārmaiņas organismā, to nav nepieciešams īpaši ārstēt, taču vajag regulāri novērot. Daudz kas atkarīgs no tā, kādā vecumā mioma attīstījusies. Menopauzes laikā mazi mezgliņi izzūd, bet lieli sarūk. Savukārt grūtniecības periodā veidojums mēdz palielināties divkārt, bet, piedzimstot bērniņam, – sarauties.Parasti mioma samazinās, lietojot hormonālās kontracepcijas līdzekļus. Labvēlīga ietekme var būt speciālista izrakstītiem homeopātiskiem preparātiem, kā arī citu veidu dabas līdzekļiem ginekoloģiskās veselības un imunitātes stiprināšanai, taču nevar droši apgalvot, ka mioma to ietekmē samazināsies. Par dažiem milimetriem tā sarūk pēc katrām mēnešreizēm, tāpēc secinājumi atkarīgi arī no ultrasonogrāfijas veikšanas laika.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pēc tikšanās ARSĀ uz izmeklēšanu ar rupju mātīti,savādāk nevaru pateikt,bija sajūta,ka viņa ir no kaut kā iztraucēta,pamodināta,pazuda vēlēšanās tikties arī ar turienes dakteri,laipnu cilvēku. Tā arī uz turieni nekad vairs negāju.
    Palīdzību saņēmu citā vietā.

  2. Pēc tikšanās ARSĀ uz izmeklēšanu ar rupju mātīti,savādāk nevaru pateikt,bija sajūta,ka viņa ir no kaut kā iztraucēta,pamodināta,pazuda vēlēšanās tikties arī ar turienes dakteri,laipnu cilvēku. Tā arī uz turieni nekad vairs negāju.
    Palīdzību saņēmu citā vietā.

Draugiem Facebook Twitter Google+