×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
29. septembris, 2016
Drukāt

Norvēģija vērsīsies pret patvēruma meklētājiem krāpniekiem

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Norvēģija vērsīsies pret imigrantiem, kuri melojuši, lai iegūtu uzturēšanās atļauju, paziņojusi Norvēģijas imigrācijas ministre Silvi Listhauga.

“Mēs zinām, ka ir tādi, kas ir mūs apmuļķojuši. Mēs vēlamies anulēt viņu uzturēšanās atļaujas, lai tie, kas mums melojuši, ir spiesti pamest Norvēģiju,” teica Listhauga. Ministre arī atklāja, ka nākamā gada budžetā Norvēģijas Imigrācijas direktorātam (UDI) būs atvēlēti papildu 117 miljoni kronu (aptuveni 13 miljoni eiro), lai gan patvēruma meklētāju skaits, kas ierodas Norvēģijā, šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, samazinājies no 
31 000 līdz aptuveni 2000. Par 15,7 miljoniem kronu tiks palielināts arī Imigrācijas apelācijas padomes (UNE) finansējums. Papildu nauda tiks izmantota, lai paātrinātu lietu izskatīšanu, modernizētu informācijas sistēmas un pārskatītu tos gadījumus, kuros imigrants varētu būt melojis savā pieteikumā uzturēšanās atļaujas saņemšanai.

Listhauga norādīja, ka papildu līdzekļi ļaus UDI pievērsties gan ģimeņu apvienošanas lietām, gan atļauju anulēšanai un krāpnieku atklāšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+