×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
17. novembris, 2015
Drukāt

Pret Strīķi par drošības režīma neievērošanu sākta disciplinārlieta (5)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Pret bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja Jaroslava Streļčenoka vietnieci Jutu Strīķi sākta disciplinārlieta, aģentūrai BNS pavēstīja KNAB pārstāve Laura Dūša.

Viņa skaidroja, ka 28.septembrī spēkā stājās Jutai Strīķei nelabvēlīgs spriedums, ar kuru tika atstāts spēkā KNAB priekšnieka viņai piemērotais disciplinārsods – rājiens par to, ka Strīķe nebija ievērojusi iestādes vadītāja noteiktos ierobežojumus, lai nodrošinātu likumā “Par valsts noslēpumu” noteikto valsts noslēpuma objektu aizsardzību.

Ņemot vērā, ka Strīķe šobrīd turpina neievērot drošības režīma prasības, kas noteiktas cita starpā valsts noslēpuma objektu aizsardzībai, šā gada 13.novembrī tika uzsākta disciplinārlieta, norāda Dūša.

Papildu KNAB informē, ka 2016. gada 19. janvārī tiks skatīta KNAB prasība par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar Strīķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. knabam-vai nederētu papētīt airBaltic tā nopeitnāk brīvā laikā kad nebūs jāskata Strīķes kārtējā disciplinārlieta

  2. Es apbrīnoju Strīķes k-dzi par izturību.Es viņas vietā Strelokam sen būtu “Afgāņu šutku”uztaisījusi.Kas tur ir bijis – zina !Kamēr valstī būs pirmās personas/ koloboranti un bezmugurkaulnieki / ,arī tiesībstruktūrās,kamēr Āboltiņa būs NDK un car Zaķi OK attiecībās ar SC,Streloks tupēs savā amatā un graus KNABu kā Āboltiņa Vienotību !!Latvijas ekonomiku plosīs Nīlas krokodīļi,bet Streloks labija blusas ķerstīs sētas kranču kažokos,KĀ var uzticēt tādu amatu SC sopļemeņņikam?
    Tāpat kā tagad dzirdu veselu plejādi krievu žurnaļugu LTV,Lradio.Kā etalons viņiem VISIEM ir gan bijušais Ušaks,gan O.Proskurova ar Girsa apjūsmošanu kā citādi domājošu,nevis LV pases dedzinātāju.O.Dragiļeva jau sēž trimdas letiņam Streipampa labo roku !!Jūs esat viņu dzirdējuši Krievijas TV ?Varbūt intervijā ar R.ostas izzadzēju Ušaku,Loginovu.Ameriku?Redz cik tālu esam,LV NAV latviešu žurnālistu,ka pat Mišku Kolovu ņempalīgā ar ĻOOTI sliktu valsts val.
    Kurš tad aizstāvēs Strīķi,KURŠ ??? Zaķis ar Āboltiņu,divi korumpanti?/

  3. Varmāka ir Streļčenoks!

  4. Kad vienreiz Streļčenoks atkāpsies, un tas bardaks KNABā beigsies??

  5. kā jums neapnīk?

Draugiem Facebook Twitter Google+