×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

Pretīgs pārsteigums:”Rimi” nopirktā zivs izrādās pilna ar parazītiem (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda sieviete raidījumam “Bez Tabu” iesūtījusi video, kurā redzams, kā ar viņas vēlamajām vakariņām mielojas kāds cits – pāris parazītu, vēstīja raidījums.

“Labdien! Vīrs Ādažu “Rimi” nopirka svaigu mencu. Sākām to filēt un atklājām iekšā gaļā dzīvus parazītus-tārpus. Devos ar to visu uz “Rimi”. Protams, naudiņu atdeva atpakaļ un solījās izņemt šīs zivis no pārdošanas, kā arī sazināties ar audzētājiem. Kā arī – vai šīs mencas ir izņemtas no pārdošanas arī citos “Rimi” veikalos?” raidījumam rakstīja sieviete.

Lielveikala “Rimi” pārstāve piekrīt PVD – savvaļas zivīs parazītu klātbūtne diemžēl ir dabiska parādība, kura ir reta, tomēr to nav iespējams izslēgt pilnībā, pat pēc vairākiem pārbaudes posmiem, jo zivs tiek tirgota svaiga un nesadalīta.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. lai spētu norīt Daugavas zivi, zinot suņu kaķu par bomžu piegānītās…ielas, arī piešpļautās, kas skalojas kanalizācijās…LOPI< CŪKAS< SLIKTĀKI PAR DZīVNIEKIEM…………….

  2. kurš tad vairs ēd jūras, ezeru zivis, visi kuģi d…jūrās un pavasara pali sanes tualetes un inficēto suņu kaķu mēslus

  3. Nu mencām,gan šī nav reta parādība,katra trešā ir pilna ar šiem tārpiem.Bieži pats dodos zvejā aiz polārā loka,pusi loma nākas laizt vaļā,dēļ šiem parazītiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+