Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
5. oktobris, 2015
Drukāt

Prezentēs operas “Vilkaču mantiniece” klavierizvilkumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Raimonds un Dana Bramaņi B. Skultes operas ''Vilkaču mantiniece'' iestudējumā LNO.

Trešdien, 7. oktobrī plkst. 16 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē notiks komponista Bruno Skultes operas “Vilkaču mantiniece” klavierizvilkuma prezentācija, kurā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solisti bass Krišjānis Norvelis un soprāns Ance Purmale, LA.lv uzzināja izdevniecībā “Musica Baltica”.

Komponists Bruno Skulte (1905-1989) darbu pie operas sāka brīdī, kad atradās bēgļu gaitās Vācijā. Par pamatu operai bija izmantots Ilonas Leimanes romāns “Vilkaču mantiniece”, kas Rīgā parādījās 1942. gadā un apbūra ar īpatnēji skaisto valodu, spēcīgu dabas izjūtu un neparasti kaislīgu naida atainojumu starp divām dzimtām.

Savukārt 9. oktobrī plkst. 17 JVLMA Ērģeļu zālē notiks komponista Pētera Plakida (1947) vokālās kamermūzikas diska “Tu par manu dziesmu brīnies” prezentācija, kurā iemūžināta paša komponista izsmalcinātā klavierspēlē un viens no skanīgākajiem soprāniem – Maija Krīgena.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+