Ekonomika

“Prezi” iegādājas Latvijā dibināto “Infogr.am” 0

“Prezi” līdzdibinātājs un vadītājs Peters Arvai. REUTERS/LETA

Vizuālo prezentāciju veidošanas platforma “Prezi” iegādājusies pasaulē pazīstamo un Latvijā dibināto datu vizualizācijas uzņēmumu “Infogr.am”, šodien žurnālistus informēja uzņēmumu pārstāvji.

“Infogr.am” līdzdibinātāja Alise Semjonova aģentūrai LETA sacīja, ka darījuma cena netiek atklāta. Viņa arī sacīja, ka pēc darījuma visi “Infogr.am” darbinieki kļuvuši par “Prezi” daļu īpašniekiem.

“Juridiski esam viens uzņēmums – “Prezi”, bet produkti un zīmoli pagaidām nemainās, tāpēc lietotāju pusē izmaiņu nav. Pašlaik meklējam labāko veidu, kā sadarboties un, kamēr saprotam, kā varam radīt vienu produktu, darbosimies šādi,” atklāja Semjonova.

“Infogr.am” 2012.gada februārī dibināja Uldis Leiterts, Raimonds Kaže un Semjonova. SIA “Infogram” pašlaik pilnībā pieder ASV reģistrētajam “Infogram Software Inc.” un 2014.gadā apgrozīja 416 077 eiro, bet strādāja ar 683 062 eiro lieliem zaudējumiem.

“Prezi” ir prezentāciju veidošanas platforma. “Prezi” dibināts 2009. gadā un tā biroji atrodas Sanfrancisko, Budapeštā un Mehiko.

“Prezi” līdzdibinātājs un vadītājs Peters Arvai sacīja, ka viņa vadītajam uzņēmumam šis ir pirmais šāda veida darījums. “”Prezi” bija ieinteresēts apvienoties ar “Infogr.am”, jo mums ir kopīgs mērķis – piedāvāt efektīvākus vizuālās komunikācijas rīkus.”

LA.lv