Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. marts, 2015
Drukāt

Prezidenta darbībai – mazāk pozitīvs vērtējums (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Februārī pieauga to iedzīvotāju īpatsvars, kuri Valsts prezidenta Andra Bērziņa darbību novērtē negatīvi vai drīzāk negatīvi, liecina “Latvijas faktu” aptaujas dati.

Prezidenta darbību pagājušā mēnesī negatīvi vai drīzāk negatīvi vērtēja 47,4% aptaujāto, savukārt janvārī šādu vērtējumu sniedza vien 39,5% respondentu, pērn decembrī – 41,4%, novembrī – 43,4%, bet oktobrī – 46,1%. Februārī prezidenta darba vērtējums bija sliktākais kopš 2013. gada janvāra. Bērziņa darbību negatīvi iepriekšējā mēnesī novērtēja 19,4% aptaujāto, bet vēl 28% to vērtēja kā drīzāk negatīvu.

Savukārt par prezidenta darbu pozitīvi izteikušies kopumā 41,2% respondentu, no kuriem aptuveni 30,9% teikuši, ka Bērziņa darbību vērtē drīzāk pozitīvi, bet gandrīz 10,4% – pozitīvi. Janvārī par prezidenta darbu kopumā pozitīvi bija izteikušies 50,5% aptaujāto, pērn decembrī – 46,8%, novembrī – 47,7%, bet oktobrī – 44%. Tikmēr 11,4% aptaujāto februārī nevarēja novērtēt viņa darbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bērziņš grib, bet NEspēj. t.n., ka viņam laiks “tīt makšķeri”! Tik un tā nekādas jēgas nav no viņa.

  2. Pagājušo nakt redzēju ļaunu murgu – tautai uzdod vērtēt to kā nav…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+