×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
9. janvāris, 2018
Drukāt

Prezidenta kancelejā dažiem darbiniekiem alga virs 3000 eiro (11)

Foto: LETAFoto: LETA

(9.janvāra ziņas 3.rindkopā precizēta Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieka darba slodze.)

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejā septiņi darbinieki mēnešalgā bruto jeb pirms nodokļu nomaksas saņem virs 3000 eiro, liecina Valsts prezidenta mājaslapā publicētā informācija.

Informācija mājaslapas sadaļā “Valsts prezidenta kancelejas amatpersonām un darbiniekiem noteiktās mēnešalgas” liecina, ka lielāko algu saņem kancelejas vadītājs Arnis Salnājs – 3978 eiro, bet viņa vietniece Egita Kazeka mēnešalgā saņem 3968 eiro. 3421 eiro saņem Valsts prezidenta ārlietu padomniece Maija Manika, preses padomnieks Jānis Siksnis, likumdošanas un juridiskā padomniece Kristīne Jaunzeme, kā arī ekonomikas padomnieks Andis Jēkabsons un nacionālās drošības padomnieks Jānis Kažociņš

Savukārt Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam Jānim Plepam par nepilnu darba laiku jeb 35 stundām nedēļā noteikta mēnešalga 2993 eiro. Nepilns darba laiks jeb 20 stundas nedēļā ir arī Valsts prezidenta padomniekam stratēģiskās attīstības jautājumos Zigurdam Zaķim, kura mēnešalga noteikta 1711 eiro. Valsts prezidenta padomnieka stratēģiskās attīstības jautājumos amata vieta tika izveidota nesen – 2017.maijā.

Mēnešalga robežās no 2000 līdz 2999 eiro noteikta desmit Valsts prezidenta kancelejā strādājošajiem, bet mēnešalga robežās no 1000 līdz 1999 eiro – 31 Valsts prezidenta kancelejā strādājošajam. Tikai diviem Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem algas ir zem 1000 eiro, taču viņi abi strādā nepilnu slodzi – 20 stundas nedēļā.

Tikmēr likumā “Par valsts budžetu 2018.gadam” noteikts, ka Valsts prezidenta kancelejas programmas “Valsts prezidenta darbības nodrošināšana” ietvaros izdevumi Valsts prezidenta atalgojumam mēnesī nepārsniedz 5121 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Es esmu tik liels muļķis, ka domāju ka kāds manus propagandiskos penterus lasa. 🙂

 2. Noķēra gan vientiešus uz skaudības !
  Nevis šamējiem jāmaksā mazāk, bet, skatoties uz cenām veikalos, neviens Latvijā nedrīkstētu algā saņemt mazāk par viņiem !!!

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  =======

  Mediju ziņa (2011.): «Šī pašreizējā valsts ir kā pussprāgusi govs – jo tuvāk sprāgšanai, jo vārgāk tā ar asti var atgaiņāt dundurus», ar šādu “metaforu” esot “nācis klajā “Saules aptiekas” valdes loceklis un “latvijas aptiekāru asociācijas” (LAA) prezidents” G. Belēvičs ( LZP / ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ). «Mums Latvijā katra šīs valsts “augstākās politekonomiskās vadības struktūra” (“valdošās koalīcijas” politekonomisko interešu grupējumu kontrolētā saeima un valdības ministrijas, tā dēvētā “ķēķa tiesu” sistēma, daudzskaitlīgi “neatkarīgie specdienesti” un taml.), tāpat kā jebkura cita valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcija, ir prasta SILE, no kuras pierīties un kurai visapkārt spieto aklie dunduri, bet kādreizējie cilvēki, kas degradējas par “politiķiem” vai nonāk šīs valsts un pašvaldību pārvaldas “aparātā” kā “silei pietuvinātie”, kļūst par šādiem aklajiem sūcējiem, vai arī – SISTĒMA viņus izspļauj», esot “paudis uzskatu un norādījis Belēvičs“…
  —–
  .
  “Pār MZ SILES “valsti” – ‘klāra’ debess…”
  ( Iz “Ontūna M.© arChīva”, ‘ANNO’ ~ 03.2007. )
  .
  Pār Muļķu Zemi – kristāldzidra debess,
  Blāv saule, nespodra, virs zaļās zemes,
  Nav Brīnumlaukā “kataklizmu” skarbu ~
  Zin’ savu vietu ‘katrs viens’ un “darbu”…

  Šai “valstī” ‘biedri’ svētā mierā rosās:
  Pa “augsto namu” – “tautas kalpi” knosās,
  Pie varas ‘kloķiem’ – “partkoms” ‘šiverējas’,
  Un “savējie”, kas ‘glumāk ieziepējas’…

  Šeit “viedie” rukšķi “glupo pūli” bradā,
  Kurš pakļāvīgi nīkst, vai sprāgstot badā,
  Un “simtlatnieku” vergu klaušās ‘raujas’,
  Kam ‘piegriežas’ – uz SIB-īrijām aujas.

  Iet miljons ļaužu ikdienā uz ‘šanci’,
  Lai ‘SILES sugai dzīvotos pa glanci’ ~
  Pār VISIEM – debess “VĀKS” ‘pa smuko klājas’,
  Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas…

  Pār Latv(ĀN)ijas “valsti” = ‘klāra’ debess.
  Šeit nenotiek ne ‘SILES “sēhmu” rebes’,
  Ne “politiku” pērk, ne pārdod “tiesu” ~
  Vien – piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” un taml. necilu “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 4. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 5. Ministriem jāsāk streikot!

 6. Tāpēc jau 21% PVN maizei un pienam samazināt nevar!

 7. Kā citādi pacelt LV vidējo algu?

 8. Lūk, vēl viens variants, kā rodas vidējā alga Latvijā! Sitam pie krūtīm un lielamies, re kā dzīve LV iet uz augšu, ko jūs (parastā tauta) varat gausties… KAUNS!!!

 9. Algas ir-labi! Kā vadības darbība uzlabo Latvijas iedzīvotāju dzīvi?! Dziļās sērās jāsecina, ka katrs mēs dzīvojam atšķirīgās zemēs! Vadībai pat nepietiek drosmes saprast, ka statistika ir galīgi šķērsām! Cerams pēc gadskārtu sumināšanas domu gaišums mainīsies! Atcerieties, JŪS esat PRIEKŠ Latvijas tautas, ne viss OTRĀDI!!!

 10. parastais mirstīgais Atbildēt

  Algas R-Eiropas līmenī !

 11. Šiem rīmām jau nekādi nodokļi nepietiks, nav pat vērts iespringt un maksāt, ne jau nabagus mēs apzogam – bet gan negaušus.

Draugiem Facebook Twitter Google+