×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
13. jūnijs, 2012
Drukāt

Prezidenta kancelejā jauns darbinieks

No šā gada 18. jūnija darbu Valsts prezidenta kancelejā sāks Aleksandrs Bimbirulis, kurš pildīs Valsts prezidenta kancelejas vietnieka amata pienākumus, informēja Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

 

Bimbirulis iepriekš darbojies banku jomā, savulaik būdams arī toreizējā “Latvijas Universālās bankas” (“Unibanka”) prezidenta Andra Bērziņa padotais. Minētais amats kļuva vakants, kad šā gada 6. februārī darbu pameta toreizējais kancelejas vadītāja vietnieks Ēriks Ozols. Par viņa pienākumu izpildītāju tika iecelts Finanšu uzskaites nodaļas vadītājs Matīss Zakarītis.

Bimbirulis ir dzimis 1965.gadā, ieguvis profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs, jurista kvalifikāciju. Līdz šim Bimbirulis ir ieņēmis AS “SEB banka” Vidzemes reģiona un Valmieras filiāles pārvaldnieka amatu. Pirms karjeras AS “SEB banka” Bimbirulis ir strādājis Latvijas prokuratūrā par sevišķi svarīgu lietu izmeklētāju un prokuroru.

Vidējo izglītību viņš ieguvis Ludzas vidusskolā, pēc tam studējis Latvijas Universitātē, bet maģistra grādu tiesību zinātnēs un jurista kvalifikāciju ieguvis biznesa augstskolā “Turība”. Laikā no 1988. gada novembra līdz 1994. gada martam viņš strādājis par prokuroru Cēsu rajonā, bet tad sācis darba gaitas AS “Latvijas Universālā banka”. 1997. gadā pārgājis strādāt uz SIA “Unilīzings”. 2006. gadā Bimbirulis sācis darbu AS “SEB banka”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+