×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. jūnijs, 2012
Drukāt

Prezidenta kanceleja pārtrauc darba attiecības ar Elīnu Egli

Foto - LETAFoto - LETA

Ir pieņemts lēmums pārtraukt darba attiecības ar Valsts prezidenta ekonomikas, uzņēmējdarbības un nodarbinātības padomnieci Elīnu Egli, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Līdz ar to Egle, paužot oficiālu viedokli vai piedaloties publiskos pasākumos, Valsts prezidenta institūciju vairs nepārstāv, norādīja kancelejā.

“Prezidents pieņem lēmumus par padomniekiem. Tas bija prezidenta personīgs lēmums,” aģentūrai LETA sacīja prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne, nekonkretizējot pieņemtā lēmuma motivāciju.

Krapāne norādīja, ka Valsts prezidenta kanceleja plāno reorganizēt struktūru, kādā Valsts prezidenta ekonomikas, uzņēmējdarbības un nodarbinātības padomnieks bija pakļauts valsts pirmajai personai. Sīkāka informācija par to tikšot sniegta vēlāk.

Ar Egli aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties.

Bijusī Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Egle par Valsts prezidenta padomnieci kļuva pērnā gada augustā. Darbu šajā amatā viņa sāka pēc Valsts prezidenta Andra Bērziņa uzaicinājuma. Toreiz viņa pauda viedokli, ka uzkrātā pieredze, vadot lielāko biznesa organizāciju valstī, ļaus viņai sniegt ieguldījumu, apstiprinot valsts budžetu 2012.gadam un nodokļu politiku, apkarojot ēnu ekonomiku, piesaistot investīcijas, veicinot nodarbinātību, stiprināt organizētās pilsoniskās sabiedrības lomu sociāli – ekonomiskos procesos.

Egle LDDK ģenerāldirektores amatā stājās 2004.gada jūnijā, bet pirms tam viņa astoņus gadus bija strādājusi AS “Aldaris” komunikāciju jomā un vadījusi uzņēmuma sabiedriskās attiecības, liecina aģentūras LETA arhīvs.

Egle ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu politikas zinātnē Latvijas Universitātē un pēc tam turpinājusi doktorantūras studijas, akadēmiskajā darbībā pievēršoties publiskās pārvaldības jautājumiem un interešu pārstāvniecībai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+