×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Prezidenta kanceleju vadīs Bimbirulis; darbu pārtrauks Ronis (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieks Aleksandrs Bimbirulis piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē par situāciju Rīgas pilī.

Latvijas Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatā iecelts līdzšinējais kancelejas vadītāja vietnieks Aleksandrs Bimbirulis, bet darbu kancelejā pārtrauks padomnieks ekonomikas jautājumos Aivis Ronis, informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

Ekonomikas padomnieks Ronis darbu Valsts prezidenta kancelejā pārtrauks “pēc pušu vienošanās”. Bijušais diplomāts un ministrs Ronis Valsts prezidenta Andra Bērziņa kancelejas komandai pievienojās šā gada septembra sākumā. Viņš prezidenta kancelejā ieņēma padomnieka amatu ekonomikas jautājumos ar ievirzi starptautiskajā ekonomikā.

Jauns Latvijas Valsts prezidenta kancelejas vadītājs bija nepieciešams saistībā ar iepriekšējā kancelejas vadītāja Gundara Daudzes ievēlēšanu 12. Saeimā no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta.

Jaunajam Valsts prezidenta kancelejas vadītājam Bimbirulim ir profesionālā maģistra grāds tiesību zinātnēs un jurista kvalifikācija. Viņš darbu jaunajā amatā sāks otrdien, 4. novembrī.
 
Par Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieku kļūs līdzšinējais Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskais padomnieks Reinis Bērziņš, kuram ir maģistra grādi tiesībās un finansēs, kā arī biznesa vadībā. Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieka kompetencē ietilps juridiskie un ekonomikas jautājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kāda ir kanceles vadītāja seksuālā orientācija?

  2. Baigi līdzīgs slavenajam “nothing special” ..Nav klonis?

  3. kastie par ragaiņiem ar tādiem uzvardiem…………….

  4. Vajadzētu gan mainīt uzvārdu.

  5. Beidzot to .. ( Roni) kāds novērtēja pēc nopelniem

Draugiem Facebook Twitter Google+