Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
19. decembris, 2015
Drukāt

Prezidenta kundze restorānā “Vincents” ieskandina Ziemassvētkus

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze sestdien, 19.decembrī, restorānā “Vincents”, Rīgā, piedalījās “Mārtiņa fonda” rīkotajā Ziemassvētku ieskandināšanā un godināja fonda atbalstītājus.

Pasākumā “Mārtiņa fonda” bērni un fonda labdari kopā greznoja piparkūku sirdis, ieliekot tajās viens otra sirdsdomas, un baudīja nodibinājuma draugu “Knīpas un knauķi” koncertu, kā arī svētku pusdienas, ko bija sagādājis šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Gatavās piparkūkas pēc pasākuma tika iesaiņotas un aizvestas uz Latvijas Nedzirdīgo savienību vientuļajiem senioriem kā Ziemassvētku dāvanas.

Valsts prezidenta kundze par pasākumu sacīja, ka neviens nav pasargāts no negaidītām slimībām un šķietami nepārvaramiem triecieniem savā dzīvē. Viņa arī norādīja, ka “Mārtiņa fonda” misija ir palīdzēt mazināt bezspēcību un bezpalīdzību nelaimes priekšā, tomēr fonds viens pats nespēj veikt savus lielos labos darbus. “Tikai tad, ja ap fondu pulcējas cilvēki, kuri gatavi ziedot daļu no sevis, savu laiku, ērtības, resursus, ir iespējams sasniegt mūsu visu kopīgo mērķi – veidot jaunu, laimīgāku Latvijas tautu. Cilvēku sirds siltumam nedrīkst pienākt gals,” uzskata prezidenta kundze.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+