Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
19. decembris, 2015
Drukāt

Prezidenta kundze restorānā “Vincents” ieskandina Ziemassvētkus

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze sestdien, 19.decembrī, restorānā “Vincents”, Rīgā, piedalījās “Mārtiņa fonda” rīkotajā Ziemassvētku ieskandināšanā un godināja fonda atbalstītājus.

Pasākumā “Mārtiņa fonda” bērni un fonda labdari kopā greznoja piparkūku sirdis, ieliekot tajās viens otra sirdsdomas, un baudīja nodibinājuma draugu “Knīpas un knauķi” koncertu, kā arī svētku pusdienas, ko bija sagādājis šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Gatavās piparkūkas pēc pasākuma tika iesaiņotas un aizvestas uz Latvijas Nedzirdīgo savienību vientuļajiem senioriem kā Ziemassvētku dāvanas.

Valsts prezidenta kundze par pasākumu sacīja, ka neviens nav pasargāts no negaidītām slimībām un šķietami nepārvaramiem triecieniem savā dzīvē. Viņa arī norādīja, ka “Mārtiņa fonda” misija ir palīdzēt mazināt bezspēcību un bezpalīdzību nelaimes priekšā, tomēr fonds viens pats nespēj veikt savus lielos labos darbus. “Tikai tad, ja ap fondu pulcējas cilvēki, kuri gatavi ziedot daļu no sevis, savu laiku, ērtības, resursus, ir iespējams sasniegt mūsu visu kopīgo mērķi – veidot jaunu, laimīgāku Latvijas tautu. Cilvēku sirds siltumam nedrīkst pienākt gals,” uzskata prezidenta kundze.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+