×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

Prezidents aicina Kučinski atteikties no nevajadzīgiem tēriņiem (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Lai valsts finanšu līdzekļu izlietojums būtu efektīvs, caurspīdīgs un sabiedrībai saprotams, nākamā gada valsts budžeta izstrādes procesā jāveic detalizēta izdevumu pārskatīšana, šodien, 24.februārī, tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Viņš aicināja Kučinski izvērtēt līdzšinējās valsts budžeta izdevumu pozīcijas un lemt par atteikšanos no nevajadzīgajiem tēriņiem, tādējādi rodot līdzekļus jaunu sabiedrībai nepieciešamu pasākumu finansēšanai.

„Jaunus budžeta izdevumus var paredzēt tikai tad, kad ir izvērtēti līdzšinējie tēriņi,” akcentēja Vējonis.

Tikšanās laikā amatpersonas apsprieda 18. un 19.februāra Eiropadomes sanāksmē notikušās diskusijas par Apvienotās Karalistes dalību Eiropas Savienībā un turpmākiem pasākumiem bēgļu krīzes pārvarēšanai. Valsts prezidents pauda gandarījumu, ka panāktā vienošanās par Apvienotās Karalistes dalības Eiropas Savienībā (ES)nosacījumiem atbilst Latvijas stratēģiskajām interesēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Ventspils koncertzāles celtniecībai no bufžeta naudas paredzēti 15 miljoni eiro. Vai nebūtu lietderīgāk to naudu novizīt tautas veselībai, kas arvien pasliktinās ZZS kungi?! Lemberg, kur ir tava nostāja?

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   1. CCCP laikos Iļjičs popularizēja ģeniālu domu, ka ekonomikai jābūt ekonomiskai.
   Vai aicinājums atteikties no nevajadzīgiem tēriņiem nav šīs mātes ārlaulības bērns?
   2. Lembergam (Ventspilij) valsts varētu tikai piestiķēt! Koncertzāles un mūzikas skolas celtniecībā lauvas daļai jābūt no pilsētas ar rītdienu maka! Te nedrīkst pieļaut mazā vīriņa tik iemīļoto “haļavu”, Dāvids, bet ar Goliāta apetīti. Kurzemes hercogistē jau viena koncertzāle ir, Ventspilī ir “Jūras vārti”. Vai valsts finansiālas iespējas un atsevišķu reģionu vajadzības nevajadzētu vērtēt kopumā, daudz taisnīgāk un godprātīgāk?

  • Pievienojos teiktajam 100% !!BET tas nenotiks,JO prezidents no ZZS,Premjers no ZZS,finanšu min.no ZZS,SM min.no ZZS,LDz šefs būs faktiski ZZS ieliktenis utt.KAS paliek pārejiem novadiem,pilsētām , ne erzacmēriem utt??
   KAS TAGAD NOTIKS VALSTĪ kad varu/ visu!/ sagrābis smagos noziegumos apsūdzēts krimiķis ????
   Paliek baisi par valstī notiekošo,ja dzirdi ko tādu no Kalnmeiera,ka slikti barota govs nedos pienu.Sanāk,ka –cvalsti jāklapē ciet,jo ne jau tiesnešiem,prokuroriem tā štruntīgākā alga,bet visiem citiem pārejiem strādnieciņiem–policistiem,skolotājiem,mediķiem utt.Civilizētā pasaulē Kalnmeieru JĀPATRIES!!Valstī pilnīga anarhija un ar ŠO politspici būs vēl sliktāk.Kā pie “Jedinaja raseja”.Straujuma bija DZĪVA,apsviedīga,emocionāla utt.Šodien un ne tikai,noskatījos uz Kučinski kā tādu mūmiju.Kā pusaizmidzis,bez emocijām,teikumi bez pieturzīmēm,sarkana šlipse tikai degungalā!VARENI !!Kā Vējonis tā Kučinskis — “No vilka mukām,lācim rīklē!”.Katastrofa !!

 2. tagad to sauks par nevajadzīgiem tēriņiem

Draugiem Facebook Twitter Google+