Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
16. augusts, 2016
Drukāt

Prezidents: Aleksandrs ir labs piemērs saliedētībai (4)

Valsts prezidenta kancelejaValsts prezidenta kanceleja

Aleksandrs ir labs piemērs saliedētībai, otrdien sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis Triju Zvaigžņu ordeņa pasniegšanā pasaulslavenajam operdziedātājam Aleksandram Antoņenko.

“Tu esi viens no pieprasītākajiem tenoriem, tas ir apliecinājums kvalitātei,” teica Vējonis.

Apbalvojumu Antoņenko saņēma par nopelniem kultūrā, spilgtu māksliniecisko veikumu un izciliem sasniegumiem operas mākslā. Māksliniekam pasniegta ordeņa III šķira, ieceļot viņu par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri.

“No sirds pateicos savai dzimtenei Latvijai par daudz ko,” teica dziedātājs, kurš arī piebilda, ka vienmēr ir jāmācās, apgūstot jaunas lomas.

Ceremoniju un runas skatieties šeit:

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ar šādiem saliedētības piemēriem ir pilna Rio olimpiāde…un arī visās iepriekšējās tādu nav trūcis. Kapēc viņiem par būtībā to pašu panākumu nesprauž ordeņus? Kuzmins, Obižajevs, Žerebkovs, Vihrovs, Zeļonijs, Klementjevs, Saproņeno, Ščerbatihs, Rubļevska, Borodavko, Prokopčuka, Saramotins, Grigorjeva, Ribakova, Ostapenko, ….Šie uzvārdi man palikuši atmiņā, bet viņu ir daudz, daudz vairāk. Cik daudzi no viņiem ir sanēmuši atzinību ār formulējumu – “par saliedētību”? Vihrovs turpina savu nodarbošanos ar vigrošanu, strādājot ar bērniem. Arī Zeļonijam ir sava džudo skola, Ščerbatihs arī trenē…Viņu darbs gan nav tik pamanāms un publisks, bet manuprāt ir daudz, daudz svētīgāks.

  2. vai Barishnikova fans Vejonis labak nevaretu paarcelties un vadit operas mafiju….

  3. Ak nevar,nu labi.

  4. Kā jau pierasts,prezidenta uzruna kā pa celmiem un tā pieminētā saliedētība, tāda sīka riebeklība ar vāji slēptu dalījumu,mēs un viņi.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaimeVakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+