Latvijā
Novados

Prezidents apmeklēs Rēzekni1


Raimonds Vējonis un Iveta Vējone
Raimonds Vējonis un Iveta Vējone
Foto: Evija Trifanova/LETA

7. decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze dosies reģionālajā darba vizītē uz Rēzeknes pilsētu, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Reģionālās darba vizītes laikā Valsts prezidents apmeklēs Rēzeknes 5. vidusskolu un Rēzeknes tehnikumu, kur tiksies ar šo izglītības iestāžu pedagogiem un audzēkņiem.

Lai pārrunātu pašvaldībai aktuālos jautājumus, Valsts prezidentam plānota tikšanās ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētaju Aleksandru Bartaševiču un domes deputātiem.

Savukārt Rēzeknes Biznesa inkubatora apmeklējuma laikā plānota tikšanās ar pilsētas uzņēmējiem.

Vizītes noslēgumā Raimonds Vējonis klātienē iepazīsies ar Rēzeknes gaļas kombināta darbu, apmeklējot uzņēmuma sadales un ražošanas cehus.

Iveta Vējones kundze Rēzeknē piedalīsies svinīgajā pirmsskolas izglītības iestādes “Laimiņa” jauno telpu atklāšanas pasākumā un tiksies ar iestādes pedagogiem.

Savukārt apmeklējuma laikā Sociālajā dienestā un Dienas centrā Iveta Vējone tiksies ar iestāžu darbiniekiem, iemītniekiem un apmeklētājiem. Lai iepazītos ar pašvaldības sniegtajām iespējām bērniem un jauniešiem attīstīt savus talantus un iegūt jaunas iemaņas, Iveta Vējone ciemosies Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, informē Valsts prezidenta kanceleja.

LA.lv