Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
7. janvāris, 2015
Drukāt

Prezidents arī šogad nav uzaicināts uz Davosas ekonomikas forumu (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Valsts prezidents Andris Bērziņš arī šogad nav uzaicināts uz Pasaules ekonomikas forumu, kas no 21. līdz 24.janvārim notiks Davosā, Šveicē, apliecināja prezidenta preses padomniece Līga Krapāne.

Jautāta, vai prezidents ir saņēmis ielūgumu piedalīties forumā, kurā viena no galvenajām runātājām šogad būs Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, Krapāne lakoniski norādīja: “Nav.”

Prezidents trešdien pēc tikšanās ar premjeri Laimdotu Straujumu (V), lūgts komentēt iespējamos iemeslus, kādēļ Pasaules ekonomikas foruma, kas no 21.janvāra līdz 24.janvārim notiks Davosā, organizētāji nav uzlūguši arī Eiropas Savienības Padomes prezidējošās valsts prezidentu, žurnālistiem izvairīgi norādīja, ka “dod priekšroku savai ģimenei un savam makam”.

Uz Pasaules ekonomikas forumu iepriekš devusies arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, kā arī eksprezidents Valdis Zatlers.

Kā otrdien paziņojuši foruma rīkotāji, šogad Davosā tiek gaidīts rekordliels dalībnieku skaits – pāri par divarpus tūkstošiem, tostarp aptuveni 300 valstu un to valdību vadītāji un ministri, kā arī 1500 biznesa pasaules līderi no vairāk nekā 140 valstīm. Viņi norādījuši, ka gaida pārstāvjus “no visām krīžu skartajām pasaules vietām”.

Davosas ekonomikas forumā būs pārstāvēti daudzu Eiropas valstu vadītāji, kā arī augsta līmeņa delegācijas no Ķīnas, ASV, Japānas un Krievijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. pasaule nav mazais bērns, ja mūsējo neaicina, bet Lietuvas prezidenti aicina, tad taču saprot, kas ir kā vērts

 2. Latvija-kā valsts nav sastopama daudzās interneta adresēs kurās būtu jāiereģistrējas un tas būtībā ir aizskaroši Latvieša patmīlībai.Cik saprotu Davosā “”salasās investori”,bet “”mēs te”‘klukstam,ka jāiegulda,jāiegulda!Tas,ka Bērziņkungs ir”‘piesardzīgi-lēnīgais politikā””ir vislabākais,ko no Prezidenta var gaidīt.

 3. Domāju viņam mūsu postpadomju šļupsteklis ļoti pietrūks.

  Pat es pārslēdzu kanālus kad viņš runā. rodas sajūta, ka mani neciena, ja kaut ko tādu liek klausi’ties.

 4. Cik skumji, ja tautai jākaunas par savu Prezidentu!
  Un, iespējams, ka, pateicotis ZZS un SC deputātiem un aizklātai balsošanai, jākaunas mums būs vēl vairāk turpmākos 4 gadus, jo vecums jau nenāk viens…

 5. Tur jau noting spešal nav vajadzīgs.
  Galvenais ka senie mīļie tuvie draugi , partijas vecbiedri viņu ļoti gaida Kremlīī . Jo agrāk jau nemaz viegli nebija no vienkārša radio labotāja izkalpoties līdz ministra vietnieka nesaņemot mīļo kremļa partijas biedru ja vārdu un tuvību .. Lai tik breauc uz Kremli , bet nepalik draugu vidu , jo Latvijā viņš ir ļoti vajadzīgs , jo mums mūs grūti citu noting spešal tik lielu partijas stāžu un pieredzi .

 6. sociāli atstumtais Atbildēt

  … bet televizormiestariem taču ir citas funkcijas !

 7. pēc lasītā bet labs Atbildēt


  Par valodas referendumu nevareja pateikt skaidri un uzreiz
  Par 9. Maiju nevar pateikt skaidri un uzreiz
  Par Krimu ari nevareja ilgi izteikties
  Ko vispar var pateikt ?
  Neko………”
  Toties prāts nesas uz Maskavu un atkal neko nevar pateikt – gaidīšot? Ko?

 8. a ko tur darīt aprobežotam cilvēkam?

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (2)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+