×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Prezidents atteicies piedalīties Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Valsts prezidents Andris Bērziņš atteicies piedalīties Latvijas Radio veidotajā raidījumā “Krustpunktā”, aģentūrai LETA pastāstīja radio pārstāvji.

Bija plānots, ka Bērziņš raidījumā piedalīsies nākamo otrdien, 24.februārī. Tomēr, atkārtoti sazinoties ar Prezidenta preses dienestu, tā pārstāvji paziņojuši, ka Bērziņš nepiedalīsies šajā raidījumā. Tā iemesli netika paskaidroti.

Kā norādīja Latvijas Radio preses sekretāre Laura Elizabete Vanaga, bija plānots, ka “Krustpunktā” prezidentu izjautās gan žurnālisti – Māra Jansone, Indra Sprance un Jānis Krēvics -, gan arī radio klausītāji.

Raidījuma vadītājs Aidis Tomsons savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā ierakstījis: “VP A.Bērziņš nerunāšot ar Krēvicu un @IndraSprance,kas bija sarunāti izvaicāšanai @Krustpunkta. Līdz ar to uz sen sarunāto raid. viņš nenāks.”

Bērziņa vietā “Krustpunktā” viesosies cits politiķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. VECAIS ZZS IELIKTENIS NOBIJĀS , JO NEKO SAKARĪGU NEVARĒTU ATBILDĒT ! PARĀDĪTOS VIŅA ZEMAIS IT LĪMENIS , KAUT GAN NORMĀLI DOMĀJOŠS CILVĒKS TO TĀPAT REDZ !

 2. Pareiza rīcība ;pret visatļautību,stulbumu un agresiju – nepiedalīties

 3. Tas tikai pierāda kārtējo reiz to, ka tauta un vara ir 2 dalīti jēdzieni!

 4. Это же надо быть таким больным людям тут и там чтобы во всё это этим тут верить.Тогда, в 91 тут в Риге тоже снайперы России стреляли, говорят они нам сегодня?Спросите у брата погибшего тут репортёра кто стрелял в его брата? .Ведь он священник не будет вам врать .У него даже пулю отобрали ,выпущенную тут из снайперской винтовки М-16 ,которую медики извлекли и дали ему.У милиционеров тогдашних спросите ,кто тут по ним стрелял и занимал с оружием в руках в Риге стратегически важные объекты.Вы ещё верите этому правительству,которое обманывает и не раз доказывало в уничтожении и геноциде тут простого народа?Сколько латышей и хуторов было в 1991 году,сколько осталось? Вот Вам и ответ.И последнее : этому народу тут отказано ими делать выбор президента.Проснитесь наконец латыши, ведь завтра будет уже поздно,когда по их вине одна из боеголовок России ляжет на ваши головы.

  • kiriļicai nevar ticēt! Atbildēt

   par M-16 tu protams, samelojies apzināti,kaut arī čekistiem dabūt M-16 arī nav problēma, bet to grūtāk paslēpt azotē lienot pa Bastejkalna nogāzēm.
   Vārdu sakot, JuRIJS, nebāz savu utaino degunu latviešu darīšanās, savu valdību lamāsim mēs paši.

 5. Nu viņa gadījumā protams labāk muti vaļā nevērt. Bet tad protams jautājums, kāpēc tāds prezidents vispār vajadzīgs.

 6. ”Указую господам сенаторам держать речи в присутствии не по-писанному, а токмо своими словами, дабы дурь всякого сразу была видна.”
  Norādu senatoru kungiem runas publiskas turēt ne rakstītas, bet ar saviem vārdiem, lai muļķība katru reizi būtu redzama.
  Manis tulkots no Krievijas cara Pētera pirmā rīkojuma. Un laika taisnīgi un mūsdienīgi. Tāpēc arī nebūs, lai…

 7. Kāda tauta,tāds valdnieks 😀

 8. Novienas puses – kāda starpība, vai viņš tur piedalās vai ne, tik un tā neko jēdzīgu un vērā ņemamu nepateiktu /ja vien atkal nepasolītu sadot pa galvu/. Bet no otras puses – nožēlojami un kauns… Kārtējo reizi – KĀRTĒJO REIZI!!!!!!!! – kauns par Latvijas pazemoto tautu. Par kādiem grēkiem mums “piespēlēts” šis ieliktnis? Vai tiešām cilvēkam vēl par maz naudas? Vai varas apziņa aizmiglojusi pēdējās saprāta paliekas? Kuram par viņu ir tik liels “skelets”, ka liek turēties pie prezidenta krēsla ar visām četrām?

 9. Es atvainojos,bet kā jau rakstīju,viņš paliek ne gudrāks pēc 4-iem gadiem,kā Zatlers,bet pat ļooti dīvains!Pēc pēdejām 900 sek.LNT un tur b.Bērziņa pausto,biju šokā !Vēlreiz atvainojos,bet pilnīgi murgi un tēlaini sakot,ja viņam jautāja par Ķenci,viņš atbildēja par Terminatoru !!
  Nu un kur tad pēdejā “pērle”par sievietēm tiesnesēm.Tas nāk no PSRS laikiem,kad AP vajadzēja tik % slaucēju,tik %-traktoristu utt.Vēlreiz atvainojos,bet šķiet,ka te darbs garīgās pasaules dakteriem,jo velk gandrīz uz Reigana slimību.Tiešām nožēlojami.Žēl valsti un pašu kungu !!

Draugiem Facebook Twitter Google+