×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. janvāris, 2015
Drukāt

Prezidents augstu vērtē Straujumas paveikto gada laikā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš ļoti augstu vērtē Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas paveikto gada laikā, kopš viņas kļūšanas par premjeri, trešdien žurnālistiem sacīja pats prezidents.

“Uzskatu, ka viņa ir ļoti dziļi un labi iegājusi šajā darbā,” sacīja prezidents.

Straujumas paveiktajam premjeres amatā Bērziņš sniedza pozitīvu vērtējumu un novēlēja tā arī turpināt. Bērziņš augstu vērtē arī Straujumas vadītās valdības darbu saistībā ar Latvijas prezidentūru ES Padomē.

Tiekoties abas amatpersonas pārrunājušas aktuālos jautājumus saistībā ar prezidentūru, izaicinājumus, ar kuriem jārēķinās ES, un tā dēvēto Žana Kloda Junkera investīciju plānu.

Prezidents arī norādīja, ka tiek ļoti rūpīgi analizēta situācija, kāda izveidojusies saistībā ar prezidentūru ES Padomē. Tāpat amatpersonas pārrunājušas jautājumus, kuri skar enerģētiku. “Mums ir daudz plānu, kuri nav izvērtēti, kā viņi ietekmēs katru patērētāju,” sacīja prezidents. Bērziņš uzsvēra, ka uz šiem jautājumiem atbildes tiks mēģināts rast jau tuvākajā laikā.

Šonedēļ aprit viens gads, kopš Straujuma kļuva par valdības vadītāju.

Latvijas prezidentūra norisinās 2015.gada pirmajā pusgadā.

Par svarīgākajām prezidentūras prioritātēm Latvija izvirzījusi informācijas sabiedrības stiprināšanu un tās piedāvāto iespēju izmantošanu ES nākotnes attīstībai, ES lomas stiprināšanu globālā mērogā, labklājības un drošības telpas veidošana ES kaimiņu reģionos un konkurētspējīgāku ES kā pamatu izaugsmei, cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanai un ieguldījumam nākotnes attīstībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Prezidenta vērtējum pilnīgi piekrītu. Žēl, ka mums vīrieši tādi kā papīri..

Draugiem Facebook Twitter Google+