×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

Prezidents Bērziņš: Latvija nogājusi garu ceļu un kļuvusi par spēku (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Kopš deviņdesmitajiem gadiem Latvija ir nogājusi garu ceļu un kļuvusi par spēku, intervijā telekanāla LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Latvijai ir jāiet uz priekšu apzinoties, ka ir stipra un, ka jādara viss, lai noturētu neatkarību, sacīja prezidents. “Mūsu pienākums ir stiprināt attiecības ar kaimiņzemēm. Apzinoties to, ka mēs esam stipri un, lai mēs paliktu stipri – mums ir jābūt arī vērtīgiem ar to, ka mēs esam citiem vajadzīgi,” sacīja Bērziņš.

Latvijai ir jāsaglabā tas, kas tika iekarots 1919.gada 11.novembrī. “Ja mēs neesam lieli – mums jābūt gudriem un šī gudrība jāizmanto,” sacīja prezidents. “24 gadi [kopš neatkarības atjaunošanas] devuši bāzi, lai mēs varētu iet uz priekšu,” akcentēja prezidents.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš Lāčplēša dienā piedalīsies militārajā parādē un svecīšu nolikšanas pasākumā. No plkst.13 līdz 13.40 Bērziņš laukumā pie Brīvības pieminekļa piedalīsies militārajā parādē par godu Lāčplēša dienai, kur teiks arī uzrunu.

No plkst.18 līdz 18.30 prezidents piedalīsies piemiņas svecīšu nolikšanas pasākumā 11.novembra krastmalā. Dienas noslēgumā no plkst.19 līdz 21.30 prezidents apmeklēs mūzikla “Eslingena” pirmizrādi.

Otrdien Rīgā un citviet Latvijā ar tradicionāliem piemiņas un kultūras pasākumiem atzīmēs Lāčplēša dienu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bērziņš gan uzrunu pateica, bet LTV – 1 “parūpējās”, lai tauta parādi pie Brīvības pieminekļa neredzētu.
    Bez kādas nožēlas tika paziņots:”Atvainojamies par tehniskiem traucējumiem!” Cik vienkārši! Es to uzskatu par provokāciju, apzināta vai neapzināta, bet tā bija provokācija un liela bezatbildība no LTV-1 vadības puses. Bet varbūt arī īsta provokācija? Jo tas bija ne tikai kritušo karavīru piemiņas pasākums, bet arī politisks pasākums. Un ko tad dara mūsu drošības dienesti, vai arī visu noraksta uz “tehniskiem traucējumiem”?

Draugiem Facebook Twitter Google+