×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. jūlijs, 2012
Drukāt

Prezidents: Eksperiments ar jaunu cilvēku iesaisti valdībā nav izdevies

Foto - LETAFoto - LETA

Eksperiments ar jaunu cilvēku iesaisti valdībā neesot izdevies, tāpēc, pēc Valsts prezidenta Andra Bērziņa domām, valdības darbu vērtēt pēc nostrādāta pusgada neesot lietderīgi.

Intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” Valsts prezidents atzina, ka savā ziņā esot kļūdījies, sacīdams, ka Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) vadītās valdības darbu varēs izvērtēt pēc pusgada. Gluži pretēji – to tagad nevar izdarīt, jo valdībā iesaistītie jaunie cilvēki pusgada laikā neko ievērības cienīgu nav paveikuši.

“Pēc manām domām, eksperiments ar jaunu cilvēki iesaisti valdībā ir izgāzies. Ir grūti novērtēt jauno ministru darbu pēc pusgada, jo nekas ievērības cienīgs nav izdarīts un viņu iesāktajiem darbiem ir vajadzīgs ilgāks laiks. Iespējams, tikai profesionāliem cilvēkiem rezultāts būtu manāms pēc pusgada, bet tagadējo Dombrovska valdību varēs vērtēt tikai pēc nostrādāta gada,” sacīja Bērziņš.

Uz jautājumu, vai viņš var izcelt īpaši kādu no ministriem, kura darbā vēl nav redzams rezultāts, Bērziņš izvairījās atbildēt, tomēr piebilda, ka lielāko satraukumu rada tieši labklājības joma, it īpaši pensiju un nodarbinātības jautājumi.

“Pagaidām rezultātus neredzu un man šķiet, ka neviens neredz, jo ir tikai idejas, bet nav reālu projektu, kas tiktu arī tālāk realizēti dzīvē,” sacīja prezidents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+