×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. janvāris, 2016
Drukāt

Prezidents iedzīvotājiem nākamajā gadā vēl kļūt vēl drosmīgākiem un iedvesmoties vienam no otra (9)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis iedzīvotājiem nākamajā gadā vēl kļūt vēl drosmīgākiem un iedvesmoties vienam no otra.

Prezidents savā Jaungada uzrunā atzina, ka brīdis pirms gadu mijas ir laiks, kad iespējams atskatīties uz jau paveikto un kaldināt plānus nākotnei, tomēr viņš mudināja iedzīvotājus neskatīties kalendārā, bet izbaudīt katru mirkli un novērtēt to, kas ikvienam dots.

“Ik reizi, ielūkojoties spogulī, esiet pateicīgi par to, ka jums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, kurā ar pārliecību varat teikt, ka jūs īstenojat savus sapņus. Nesalīdziniet sevi ar citiem, bet katru rītu mostieties ar pārliecību, ka jūsu dzīve ir unikāla un ka jūs darāt to labāko, kas ir jūsu spēkos,” sacīja politiķis.
Tāpat prezidents aicināja ikvienu paraudzīties sev apkārt, jo blakus ir cilvēki, kuri izvēlējušies būt blakām gan ikdienas rūpēs, gan priekos, gan bēdās. “Pateiksim paldies mūsu līdzcilvēkiem par sniegto atbalstu aizejošajā gadā, un atbalstīsim cits citu arī nākamajā gadā,” aicināja Vējonis.

“Esiet kā Latgales cilvēki – tik sirsnīgi un dāsni. Esiet kā kurzemnieki – neatlaidīgi un lepni. Esiet kā
Zemgales ļaudis – apdomīgi un strādīgi. Esiet kā vidzemnieki – tik iedvesmas pilni un radoši. Esiet kā rīdzinieki – tikpat rosīgi un uzņēmīgi,” rosināja prezidents, vienlaikus aicinot iedzīvotājus iedvesmot vienam otru ik dienas, jo “mūsu valsts esam mēs paši”.

Prezidents uzsvēra, – cik stiprs būs katrs no mums, tik stipra būs mūsu nācija. “Mēs esam tie, kas šīs vērtības aiznesīs nākotnē. No mums ir atkarīgs tas, vai pievienosim tām klāt kaut ko vērtīgu no tagadnes. Esiet drosmīgi veidot tagadni, ko atcerēsies vēl gadu desmitiem. Lai mūsu bērni būtu lepni dzīvot Latvijā,” sacīja prezidents.
Šī iemesla dēļ prezidents novēlēja iedzīvotājiem būt vēl drosmīgākiem, jo tikai drosmīgi cilvēki spēj mainīt sevi un pasauli sev apkārt. Viņš arī aicināja noticēt saviem nomoda sapņiem, nebaidīties no lieliem mērķiem un izdarīt visu, lai paveiktu plānoto. “Esiet drosmīgi stāties pretim atrunām, kas attur no mērķu īstenošanas. Speriet pirmo soli, lai piepildītu savus sapņus. Jums ir viss, lai to izdarītu. Drosme darīt lielas lietas ir iedvesmojusi latviešus no paaudzes paaudzē ar pārliecību veidot savu un Latvijas nākotni,” piebilda politiķis.
Prezidents atzina, ka viņam ir gods šajā mirklī vēlēt raženu un bagātu Jauno gadu. “Uzsaucu tostu par jūsu panākumiem, par veseliem, laimīgiem un stipriem Latvijas cilvēkiem, kuplām ģimenēm un smaidošiem bērniem. Par mūsu tautu un mūsu Latviju,” sacīja Vējonis, novēlot laimīgu Jauno gadu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Prezidenta runa bija superiga un pirmais prezidents kurs sava runa izsaka svarigakos vardus DIEVS SVETI LATVIJU.

  2. Runa bij laba, bet ļoti atgādina Putina stilu, Putinam tiešām ļoti labas uzrunas, bet vai vajag līdzināties! Vējonim pašam jāveido savs stils!

  3. Priecājamies par sirsnīgo svētku runu, brīvu no politikas. To pašu vēlam arī prezidenta ģimenei. Saglabāt aukstasinību un izturētību intervijās ar tiem mūsdienu žurnālistiem . kuri tā pavājāk apguvuši profesijas ētikas noteikumus.

  4. Jā iedvesmosimies un izdauzīsim to valdību!Pareizāk gan būtu atšaut!

  5. vislabākā runa no visiem prezidentiem, nekādas politikas viss bij kā vajag-vienkārši un sirsnīgi,droši vien viņam saknes no latgales

  6. Bet pats esi stiprs ? Pats vari ko pateikt,vai klausi ko saka ?

  7. Esi vīrs , sargies no lapsas! Pārējais būs labi!

Draugiem Facebook Twitter Google+