×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
16. janvāris, 2013
Drukāt

Prezidents: jācīnās par brīvpusdienām, nevis mācību līdzekļiem

Foto - LETAFoto - LETA

Daudz būtiskāk ir nodrošināt brīvpusdienas skolēniem, nevis cīnīties par bezmaksas mācību materiāliem, šādu uzskatu reģionālas vizītes laikā Jēkabpilī paudis Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītāja vietnieks Mārtiņš Drēģeris aģentūrai BNS pastāstīja, ka Bērziņš šādu uzskatu paudis, ņemot vērā Latvijas sociālekonomisko situāciju, ka bieži vien brīvpusdienas skolā skolēnam ir vienīgais pilnvērtīgais uzturs visas dienas laikā.

“Tieši tādēļ Valsts prezidents uzskata par primāru nodrošināt visiem skolēniem brīvpusdienas skolā. Savukārt diskusija par bezmaksas mācību materiāliem nav tik primāra kā skolēnu pilnvērtīgs uzturs,” paskaidroja Drēģeris.

Valsts prezidents Jēkabpilī ieradies reģionālo vizīšu laikā.

Bērziņš tiksies ar Jēkabpils pašvaldības vadību un domes deputātiem, lai iepazītos ar aktualitātēm pilsētā, pārrunātu teritoriālās reformas rezultātus un novadā plānotos attīstības projektus. Vēlāk Valsts prezidents apmeklēs trīs uzņēmumus, lai iepazītos ar to darbu.

Valsts prezidents vizītes laikā apmeklēs arī Krustpils pamatskolu, kas ir viena no sešām Latvijas ekselences skolām, lai tiktos ar skolēniem un ar skolas vadību pārrunātu tās attīstību nākotnē.

Savukārt pēcpusdienā ikvienam jēkabpilietim būs iespēja Tautas namā tikties ar Valsts prezidentu un uzdot interesējošos jautājumus.

Vizītes noslēgumā Andris Bērziņš apmeklēs Krustpils pilī notiekošo izstādi “Latvijā audzēti āboli”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+