Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
25. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Prezidents jau šonedēļ varētu pamest intensīvās terapijas palātu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis jau šonedēļ pamest intensīvās terapijas palātu un turpināt ārstēties attiecīga profila palātā, šorīt LNT raidījumā “900 sekundes” pastāstīja Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Sīle informēja, ka ārsti Vējoņa veselības stāvokli vērtē kā stabilu. Pakāpeniski tiek samazināta prezidentam nepieciešamā terapija, sacīja slimnīcas pārstāve.

Sīle pieļāva, ka prezidents jau šonedēļ varētu pamest intensīvās terapijas palātu un turpināt ārstēties attiecīga profila palātā. Viņa gan uzsvēra, ka to noteiks prezidenta individuālie veselības rādītāji, kuriem ārsti seko līdzi. Konkrētu dienu gan Sīle atturējās prognozēt.

Tāpat viņa atturējās prognozēt, kad Vējonis varētu turpināt ārstēties mājās, norādot, ka pēc intensīvās terapijas vēl būs uzturēšanās un ārstēšanās palātā, bet pēc tam būs jāturpina arī rehabilitācija.

Jau ziņots, ka mediķi Vējonim konstatējuši sepses infekciju, kas skar sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai bija nepieciešams veikt sirds operāciju.

Operācijā 20.janvārī Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis ticis aizstāts ar vārstuļa protēzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Veselibu pirmajai personai,,,

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (7)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+