×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Prezidents: jaunajai valdībai no pirmās dienas jāstrādā ar pilnu atdevi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Lai pārrunātu valstī aktuālos jautājumus, šodien, 16.februārī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski. Sarunas gaitā amatpersonas īpašu uzmanību pievērsa Ministru kabineta dienas kārtības jautājumiem un gaidāmajām diskusijām Eiropadomē.

“Jaunajai valdībai no pirmās dienas jāstrādā ar pilnu atdevi,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, aicinot Māri Kučinski tuvākajā laikā izstrādāt rīcības plānu, lai sasniegtu valdības deklarācijā izvirzītos mērķus. Lai arī rīcības plāna apstiprināšana pieļaujama pat triju mēnešu laikā, amatpersonas bija vienisprātis, ka šis darbs ir paveicams īsākā laikposmā.

Pārrunājot Eiropadomes 18. un 19.februāra sanāksmes dienas kārtību, Valsts prezidents atzīmēja, ka Eiropadomes priekšsēdētāja Donalda Tuska sagatavotie priekšlikumi jaunai vienošanai ar Apvienoto Karalisti ir solis pareizajā virzienā un labs pamats tālākajam darbam.

“Latvijas interesēs ir panākt vienošanos ar Apvienoto Karalisti, kas ļautu saglabāt brīvas darbaspēka kustības principu,” uzsvēra Valsts prezidents, vērtējot darbaspēka brīvas kustības un sociālos aspektus.

Jautājumā par migrācijas politiku un turpmākiem iespējamiem pasākumiem bēgļu krīzes risināšanai Valsts prezidents aicināja galvenokārt atbalstīt tādus pasākumus, kas ir vērsti uz Eiropas Savienības ārējo robežu stiprināšanu un robežkontroles pilnveidošanu, kā arī efektīviem atpakaļatgriešanas mehānismiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. JANEKS KANTS KNABA PRETENDENTS 2003 GADA JAUNIE LAIKI Atbildēt

    ES PAR VEJONI BALOTU PAR VALSTS PREZIDENTU NEVIS PAR SAIMAS UTI

Draugiem Facebook Twitter Google+