Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
3. decembris, 2015
Drukāt

Prezidents: jebkura valdība strādā tik ilgi, kamēr to atbalsta koalīcijas partijas

Foto: LETAFoto: LETA

Jebkura valdība strādā tik ilgi, kamēr to atbalsta koalīciju veidojošās partijas, ceturtdien intervijā Latvijas Radio sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Viņš atzina, ka fons saistībā ar iespējamo valdības krišanu vai nekrišanu, ir nepatīkams, un “iedzen stresā gan valdību, gan sabiedrību kopumā”.

Prezidents uzsvēra, ka ar politiķiem par iespējamo valdības krišanu nekādas sarunas nav bijušas, kā arī norādīja ZZS un Nacionālā apvienība ir gatava darboties esošajā valdībā, bet “Vienotībā” ir cits noskaņojums. Viņš arī akcentēja, ka vadošā loma ir partijai “Vienotība”.

“Man kā prezidentam ir jautājums – ja mainās valdība, tad kāda būs nākamā koalīcija, vai tā būs labāka par esošo,” sacīja Vējonis.

Uz jautājumu, vai Vējonis būtu gatavs nosaukt “Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas kā potenciālās premjeres vārdu, viņš atbildēja, ka būs gatavs vērtēt jebkuru kandidātu, par kuru būs vienojušās koalīcijas partijas.

ZZS un Nacionālā apvienība ir gatava darboties esošajā valdībā, bet “Vienotībā” ir cits noskaņojums.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+