Mobilā versija
+2.2°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
3. decembris, 2015
Drukāt

Prezidents: jebkura valdība strādā tik ilgi, kamēr to atbalsta koalīcijas partijas

Foto: LETAFoto: LETA

Jebkura valdība strādā tik ilgi, kamēr to atbalsta koalīciju veidojošās partijas, ceturtdien intervijā Latvijas Radio sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Viņš atzina, ka fons saistībā ar iespējamo valdības krišanu vai nekrišanu, ir nepatīkams, un “iedzen stresā gan valdību, gan sabiedrību kopumā”.

Prezidents uzsvēra, ka ar politiķiem par iespējamo valdības krišanu nekādas sarunas nav bijušas, kā arī norādīja ZZS un Nacionālā apvienība ir gatava darboties esošajā valdībā, bet “Vienotībā” ir cits noskaņojums. Viņš arī akcentēja, ka vadošā loma ir partijai “Vienotība”.

“Man kā prezidentam ir jautājums – ja mainās valdība, tad kāda būs nākamā koalīcija, vai tā būs labāka par esošo,” sacīja Vējonis.

Uz jautājumu, vai Vējonis būtu gatavs nosaukt “Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas kā potenciālās premjeres vārdu, viņš atbildēja, ka būs gatavs vērtēt jebkuru kandidātu, par kuru būs vienojušās koalīcijas partijas.

ZZS un Nacionālā apvienība ir gatava darboties esošajā valdībā, bet “Vienotībā” ir cits noskaņojums.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (57)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+