Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. oktobris, 2013
Drukāt

Prezidents kņadu ap Uzvaras pieminekli dēvē par priekšvēlēšanu triku (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no labās) un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās Melgalvju namā.

Rosinājums nojaukt Uzvaras pieminekli ir vērtējams kā priekšvēlēšanu triks, šodien pēc iknedēļas tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V) žurnālistiem sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

“Kāds uz citu rēķina grib sevi pacelt, bet tas plauktiņš ir par maziņu, lai tur visi varētu sakāpt,” izteicās prezidents. “Šaubu nav, ka jautājums ir nopietns. Tas nav tik vienkārši risināms, bet tas noteikti nav darāms priekšvēlēšanu iespaidā.”

Savukārt Dombrovskis izteicās, ka jāvērtē, kā šī iniciatīva atbilst līgumam, kas noslēgts saistībā ar Krievijas armijas izvešanu no Latvijas un kurā Latvija ir apņēmusies uzturēt 2.Pasaules kara memoriālās vietas. Premjers arī minēja, ka pastāv nopietnas bažas, ka šādas iniciatīvas var radīt saspīlējumu sabiedrībā.

“No vienas puses, runājam, ka jāveicina sabiedrības saliedētība, bet šī aktivitāte rosina pretējo,” teica Dombrovskis. Viņš piebilda, ka šis rosinājums veicina to, ka konkrēti politiskie spēki cenšas savā starpā konfrontēties un pozicionēties katrs savam vēlētājam, pieminot tieslietu ministra Jāņa Bordāna (VL-TB/LNNK) pausto atbalstu pieminekļa nojaukšanai un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) sacīto, ka šīs iniciatīvas atbalstītājiem vieta ir zoodārzā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. okupācijaturpināspēcplāna Atbildēt

    “jāvērtē, kā šī iniciatīva atbilst līgumam, kas noslēgts saistībā ar Krievijas armijas izvešanu no Latvijas un kurā Latvija ir apņēmusies uzturēt 2.Pasaules kara memoriālās vietas?Tas liecina,ka šie cenšas saglabāt okupācijas sekas arī turpmāk.Latvieti,esi zemāks par zāli un turi muti,jo “jāveicina sabiedrības saliedētība, bet šī aktivitāte rosina pretējo,” teica Dombrovskis.

  2. Īsts cirka triks bija iedabūt šo padomju nomenklatūras darboni Latvijas prezidenta krēslā.

  3. Rosinājums nojaukt Uzvaras pieminekli ir vērtējams kā priekšvēlēšanu triks, šodien pēc iknedēļas tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V) žurnālistiem sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.”
    ———————
    Cienījamie kungi, ja tas ir priekšvēlēšanu triks, tad godīgi un atklāti tautai nosaukt to politiskos, sabiedriskos spēkus, kas ar to nodarbojas. Es tikai tad noticēšu jūsu teiktajam. Patreiz jūsu izteiktie vārdi tukša muldēšana, bez kāda seguma.

  4. Parakstu vākšana sākās pirms gada. Tad jau viss šai pasaulē ir priekšvēlēšanu triks.

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (9)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+