Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Prezidents: Latvija nostrādāja godam

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības (ES) Padomē visvairāk paliks atmiņā ar to, ka tā nodrošināja pietiekamu stabilitāti šajā ļoti mainīgajā situācijā, uzskata Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Prezidents norāda, ka pozitīvus un negatīvus aspektus varēs novērtēt, kad prezidentūra būs beigusies. Tomēr jau tagad “droši var teikt, ka Latvija nostrādāja godam”, pauž Bērziņš, piebilstot, ka šis laiks bija ļoti smags Latvijas valdības ministriem.

Arī kopumā situācija nebija vienkārša, bet kopumā Latvijas prezidentūra paliks atmiņā ar to, ka nodrošināja pietiekamu stabilitāti šajā ļoti mainīgajā situācijā, uzskata prezidents.
Kā ziņots, Latvijas prezidentūra ES Padomē norisinās 2015. gada pirmajā pusgadā. Latvija pārņēma prezidentūru no Itālijas un jūnija beigās nodos to Luksemburgai.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+