Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
24. marts, 2016
Drukāt

Prezidents: Latvija stiprina aizsardzības spējas (6)

Foto LETAFoto LETA

„Apliecinu, ka Latvija ir stingri apņēmusies īstenot Velsas samitā pieņemtos lēmumus un palielinās savu aizsardzības budžetu, sasniedzot 2% no IKP līdz 2018. gadam”, vēstulē Amerikas Savienoto Valstu prezidentam Barakam Obamam pauž Valsts prezidents Raimonds Vējonis, akcentējot personisku apņemšanos paplašināt sadarbību starp abām valstīm.

Valsts prezidents uzsver, ka Latvija augstu novērtē ASV vadošo lomu Latvijas aizsardzības spēju stiprināšanā, ilgtermiņa ASV spēku klātbūtni saskaņā ar rotācijas principu un regulāro dalību mācībās Baltijas reģionā.

“Gaidāmajam NATO samitam Varšavā jādod spēcīgs signāls par Alianses spēju aizsargāt katru tās dalībvalsti pret 21.gadsimta draudiem pašreizējos apstākļos un nākotnē,” pauž Vējonis.

Vēstulē ASV prezidentam Vējonis arī pateicas par Obamas sūtītajiem veselības un laba vēlējumiem, norādot, ka plašais atbalsts ir bijis ļoti nozīmīgs, atgūstot spēkus un veselību.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Drīzumā pie varas nāks Tramps,tad, kā viņš sola,NATO uzturēšanu būs jāfinansē pašiem eiropiešiem. Tad 2% vietā nāks 4% vai 6%.Ko tad Vējonis rakstīs Trampam?

  2. Galvu izslējis, it kā būtu K.Ulmanis.

  3. Vai tas tiek domats mar neapdomigo vestuli Obamam????Drosi vien viņš to nemaz nelasīs.

  4. Neesmu politiķis ,bet ja esi šīs valsts galva tad arī uzņemies atbildību. Neklausies kas Jūsu dāmām galvā , ai ari aiziesi pa to pašu taciņu kur pārējie Mūsu ļoti godājāmie prezidentiņi .Ar cieņu vēlētājs.

  5. … VP strada valsts drosibas labad… svarigi … bet ka ar migrantiem, kas grauj valsti no ieksas … ? !

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (4)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+