×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

Prezidents Latvijas komandu dalībai Olimpiādē vērtē kā izcilu

LETALETA

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis (no kreisās), Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš un LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskās delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers tikšanās laikā Melngalvju namā.

Valsts prezidents Andris Bērziņš tikšanās laikā ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentu Aldoni Vrubļevski un ģenerālsekretāru Žoržu Tikmeru uzsvēris, ka valsts komanda dalībai gaidāmajās Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs ir izcila.

Bērziņš ceturtdien tikās ar Vrubļevski un Tikmeru, lai pārrunātu prezidenta dalību olimpisko spēļu atklāšanas un sporta pasākumos Sočos. LOK vadība pateicās prezidentam par līdz šim pausto stingro atbalstu Latvijas sporta federācijām gan saistībā ar valsts budžeta finansējuma piešķiršanas nepieciešamību, gan tieši atbalstot Latvijas sportistus gaidāmajās olimpiskajās spēlēs.

Valsts prezidents atzina, ka Latvijas komanda šīm spēlēm ir izcila, vienlaikus uzsverot, ka morāls un emocionāls atbalsts sportistiem ir vienlīdz nozīmīgs ar fiziskās sagatavotības līmeni.

“Dodoties uz spēlēm un uzrunājot sportistus vēl pirms izlidošanas uz Sočiem, es noteikti aicināšu visus sporta līdzjutējus turēt īkšķus par viņiem arī tepat Latvijā,” teica Bērziņš.

Atrodoties Sočos, Bērziņš piedalīsies olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, kā arī Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidenta Tomasa Baha rīkotajās vakariņās un Krievijas prezidenta pieņemšanā valstu vadītājiem. Uzturoties olimpiskajās spēlēs no 6. līdz 10.februārim, prezidents izmantos iespēju arī vērot Latvijas sportistu dalību sacensībās kamaniņu sportā un biatlonā, tiksies ar Latvijas sportistiem olimpiskajos ciematos un piedalīsies “Latvijas mājas” atklāšanā.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim, bet Latviju tajās pārstāves 58 sportisti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+