×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Prezidents par “Jaunā viļņa” traci: līdz šim esam rīkojušies par daudz mīksti (22)

Foto - LETAFoto - LETA

Katrai amatpersonai ir jārīkojas, ja ir konstatēts apdraudējums mūsu drošībai un neatkarībai, un līdz šim mēs esam rīkojušies pārāk mīksti, intervijā Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmai” trešdien sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš, atbildot uz jautājumu par ārlietu ministra noteikto aizliegumu Latvijā ieceļot trīs Krievijas mūziķiem konkursa “Jaunais vilnis” atklāšanas priekšvakarā.

“Mēs līdz šim, ne tikai šajā sfērā, esam rīkojušies par daudz mīksti. Katrs vienmēr ir meklējis aizbildinājumu, lai nerīkotos. Jārīkojas ir konkrēti, ja ir konstatēts apdraudējums mūsu drošībai un mūsu neatkarībai. Es aicinātu katram savā vietā rīkoties,” situāciju komentēja prezidents.

Prezidents Bērziņš “Jauno vilni” neapmeklēs, tomēr pēc viņa uzskata, šāda konkursa sarīkošana Jūrmalā ir bizness.

“Es neesmu ne apmeklējis, ne arī taisos to darīt, jo tā nav mana sfēra, kas man interesētu. Vienīgā tikšanās bija pēc Raimonda Paula iniciatīvas manā pirmajā prezidentūras gadā. Vairāk man nekādu kontaktu nav bijis. Uzskatu, ka tas ir bizness, lai viņi tur rīkojas, bet, ja kāds grib to pārvērst par politiku, politiku pret mūsu valsti, pret Eiropas Savienību, viņam tādu iespēju mēs nedrīkstam dot. Cilvēkiem, kas arī šo festivālu izmanto vai pirms tam ir rīkojušies negodīgi pret mūsu zemi, viņiem vienkārši jāliedz ir iespēja būt tur, tad viss nostāsies savā vietā, es tā to vērtēju,” atbildēja Bērziņš.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu, kas uzstājas ar skatuves vārdu Valērija. Visu triju Krievijas mākslinieku uzstāšanās bija plānota Starptautiskajā Jauno izpildītāju konkursā “Jaunais Vilnis”, kuru otrdien atklāja Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Paspiežu roku Bērziņa kungam!!
  arlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ,rīkojās pareizi,bet vēl pareizāk vajadzēja aizliegt te to krievu balagānu rīkot,jo ja kāds Latvietis tur arī bija,tad nu maza saujiņa tik.
  Nesaku,ka es negribētu arī baudīt,bet par cik šitais viss balagans un izrādīšanās un bravūra ir līdz ūkai,tad es to tautu un māksliniekus vnk nevēlējos un nevēlos redzēt.LAI VIŅI RĪKO UN IZRADĀS SAVĀS MĀJĀS PIE SEVIS KRIEVIJĀ!!!!!

 2. esat gan rīkojušies pārāk mīksti!

 3. Šinī gadījumā es Bērziņam piekrītu.

 4. Izskatās, ka viņš sāk kaut ko saprast. Šoreiz piekrītu, tikai vajag rīkoties aktīvāk, ne tikai runāt. Kāpēc, piem., sarakstā iekļauti tikai šie 3 ? To vēstuli taču parakstīja vismaz 80 , ja pareizi atceros? Tad kāpēc ne visi ir sarakstā? Un kāpēc tiek atļauta tādu kā ždanok, mamikin, linderman, kaban un co darbība? Kad galu galā tā tiks ierobežota? Jeb vienmēr būs ” nozieguma sastāva nav”? Aicina gāzt pastāvošo varu un nav nozieguma sastāva? Kurā valstī vēl tā notiek?

 5. Vai puķinu ciemos negaida ?

 6. Vešņakova pasakas lasīšana Jūrmalā – tā nav politika? Nē , protams. Tas ir BIZNESS. Un tikai. Bizness gan laikma ir Liepiņam Zigmaram. Te nu jāsaka – tad jau labāk Kalniņa Imanta maldi nekā Liepiņa Zigmara bizness.

 7. Jā, ir par mīkstu! Atbildēt

  Jā, esam rīkojušies un rīkojamies par mīkstu, pat šokējoši par mīkstu regulāri klaji ignorējot kliedzošus faktus un notikumus! Viens no tādiem ir pretvalstiskais 9.maija murgs katram latvietim, kur visi politiķi un valstsvīri šajā laikā izliekas par mirušiem. `Atbrīvotāji` var darīt pilnīgi visu, kas ienāk prātā, t.sk. uzbāzīgi dalīt visiem garāmgājējiem pretvalstiska satura avīzes. Daudzie aizskarošie izteicieni par Latviju no Krievijas politiķu (un ne tikai puses) paliek bez ievērības, tiek vnk ignorēti, kur citas valstis reaģētu zibenīgi. Latvijā izplatītajās krievu avīzēs regulāri ir pretvalstiska un nacionālu naidu uzkurinoša informācija, kas šeit tiek izplatīta daudzu gadu garumā, tādējādi mākslīgi radot iekšējo saspringumu starp Latvijas tautām utt. utt. Ir ļoti pazemojoša sajūta par valsts bezzobainību. Rinkēviča pēkšņās aktivitātes ir pozitīvi vērtējamas, bet dīvaini, ka kaut kādas dzīvības pazīmes mūsu Ārlietu ministrija izrāda tikai tagad, ja neskaita kuslo aizstāvēšanos un pirksta pakratīšanu uz Vešņakova familiārajiem izteicieniem par V.V.Freibergu, kur vnk nevarēja nereaģēt, cita valsts šo vēstnieku būtu patriekusi.

 8. Man jau nu arī likās, Kutojs ir krutojs, bet Pauls ir Pauls

 9. Prezidenta cienīgi vārdi!

  “ja kāds grib to pārvērst par politiku, politiku pret mūsu valsti, pret Eiropas Savienību, viņam tādu iespēju mēs nedrīkstam dot.”

 10. Jaunais vilnis nav konkurss, bet parodija par konkursu. Pasakiet, kurā valstī konkursa rīkotāji nosaka, ko dalībniekam ģērbt mugurā, kādā krāsā jābūt viņa matiem? No konkursa ienākumiem nav nekāda labuma ne Jūrmalai, ne valstij kopumā, tikai piecūkota teritorija.,

  • Jūrmalā daudzi vietējie uzņēmēji tikai krievu tusiņa, kas saucas Jaunais Vilnis laikā un tikai vasaras laikā vispār gūst kaut kādus ienākumus, tā kā tai ziņā ir labi, ka J.vilnis šeit atbrauc, izklaidējas, atstāj naudu un brauc prom, bet izskatās, ka šis pasākums jau tiek politizēts, un tas vairs nav labi.

 11. Vai kāds ir aizdomājies arī par to ja tie krievi nebrauktu uz mūsu jūrmalu, kas no viņas būtu? Izmirusi pilsēta tāda pati kā Ķemeri utt. Cik lielu naudu viņi tur atstāj to zina tikai viņi paši, un noteikti tie nav 10.00 Euro dienā. Pats prezidents teica pagājušā nedēļa kad dziesmā ir spēks, un tagad pats ir pretrunā ar sevi. Valērija, Gazmanovs un Kobzons vieni noteikti nav karotāji, un kur nu vēl kādi spiegi. Paši meklējam kašķi ar citiem, un brīnāmies kādēļ mūs tā neieredz.

  • varbūt izvelc galvu no krievu zombojaščika un paskaties apkārt – kurš meklē kašķi – paraška, kas nebeidz raudāt par “gadsimta katastrofu” – sovdepijas sabrukumu un šodien jau okupē citu valstu teritoriju, aizbildinoties ar savām lāčtiesībām, vai paraškas agresijas objekti, kas sāk cīnīties pretī?

   • ,,varbūt izvelc galvu no krievu zombojaščika un paskaties apkārt – kurš meklē kašķi – paraška, kas nebeidz raudāt par “gadsimta katastrofu” – sovdepijas sabrukumu un šodien jau okupē citu valstu teritoriju, aizbildinoties ar savām lāčtiesībām, vai paraškas agresijas objekti, kas sāk cīnīties pretī?,,
    Ljooti latviski un patriotiski,Vatnjika kungs,hahahah……man nav nostaljgijas pret Padomijas laikiem,bet tajos laikos tomeer kultuuras liimenis bija augstaaks,tagad EU iespaidaa visi liekas stulbi palikushi,lielaakie Valsts ienaidnieki tagad mums ir muuziki no Kriwevijas,nevis muusu valdiiba,kas muus,kaa saki tieshaam ,chakaree visos galos,un pashreiz galu tam neredz,jo priekshgala iet EU apdauziitu eezelju bars,kam galvaa migla …..un kabataas caurumi,kas no bezspeeciigaam dusmaam nezin uz ko zhulti izgaazt,dotaja momenta ljoooti izdeviigi to izdariit uz Krievijas pusi,vai esat padomaajushi,kaada buus dziive ,ja paliksim EU un dancosim Amerikas stabulee— pat domaat negribas par taadu naakotni…..pilniiga atkariiba,no zeelastiibas daavanaam,ko ,kaa sunim kaulu mums pametiis EU,savus sinteetiskos produktus un parejos meeslus,jo pashiem jau nekaa vairs nav,viss izniicinaats ar valdiibas rokaam un izpaardots…Briiva Latvija-tik tiesham briiva,pilniigi no visa un tagad veel lielakais vairums geneetiskos meslus saeedies atvadaas no peedeejaam praata paliekam….Sveiks lai dziivo…skumji,tiesham skumji….

  • Pretīgi klausīties,kad cilvēki visu pārvērš naudā.Tieši krievus nekur neieredz,jo viņi visur un ar visiem meklē kašķi. Neieredz viņi mūs,bet lien kā utis.Neieredz amerikāņus,bet bērnus sūta tur mācīties.Neieredz vāciešus ,bet brauc ar viņu mašīnām un ārstējas pie viņiem. Cik naudu atstāj Jūrmalā nav zināms un kam atstāj.

  • **, ja nepietiek prāta citādi uzlabot Jūrmalas kūrorta statusu.

  • Jūrmalas iedzīvotājs negūst neko,gūs tie pasi liel;bagatnieki,aŗi tie pasi krievi,vajadzetu papētīt,kam tad ppppieder viesnīcas,restorani,kafeinīcas,nu neba parastajam Jūrmalas iedzīvotajam,tiem tak knapi pietiek nomaksāt nodokļus,zemes nomas un pabarot savu saimi,tā-kā viss tas blesfs,ka jūrmalnieku iegūs pfu

 12. Valērija, Gazmanovs un Kobzons atbraucot uz Jauno Vilni apdraudētu Latvijas drošību, neatkarību utt. !!!! Trūkst vārdu!

  • Kobzons parakstīja vēstuli pret MAIDANU KIjevā, ( diez vai pats nebija tās autors / neatceros_), turpat Klusās Donas Aksiņja E.Bistricka sprieda par kaimiņvalstī notiekošo…..

 13. Šoreiz es pilnībā piekrīru prezidentam. Savas mājas ir jāciena un tur nav jāielaiž necienīgi iekšā gribētāji…

Draugiem Facebook Twitter Google+