×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. decembris, 2015
Drukāt

Prezidents: Līdzsvara dēļ premjera amatu vajadzētu saglabāt “Vienotībai” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Varas sadalījumā Latvijā būtu labi ievērot nerakstīto vienošanos par līdzsvaru augstāko amatu sadalē, līdz ar to premjera amatu vajadzētu saglabāt “Vienotībai”, šādu viedokli LTV pauda Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Politiķis atzīmēja, ka viņš Valsts prezidenta amatā nonācis kā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis, nacionālā apvienība ir Saeimas vadībā, līdz ar to būtu loģiski, ja valdības vadība būtu “Vienotības” rokās.

Vējonis atkārtoti pauda viedokli, ka būtu labi, ja nākamā valdības koalīcija būtu līdzīga esošajai, kuru veido “Vienotība”, ZZS un VL-TB/LNNK.

Par savu turpmāko rīcību valdības veidošanā Vējonis nevēlējās runāt, aicinot nezīlēt kafijas biezumos un gaidīt rītdienu, kad būšot redzams, ir vai nav partijām kādi premjera amata kandidāti, un tad arī varēšot lemt par tālāk darāmo.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Prezidents atbalsta partiju savstarpējo ņemšanos. Tātad visi ar vājoni priekšgalā neievēro zvērestus, jo nedarbojās Valsts labā.

  2. Ne premjeram, ne prezidentam nav jābūt kādas konkrētas partijas biedram, šiem amatiem jābūt neitrāliem.

  3. aizvāciet šo seju! Atbildēt

    aizvāciet šo seju! latviešu tautai šis – tā sauktais “prezidents” – ir nāves spriedums tālākai pastāve\sanai. Ko? Vai jaungada uzrunā atkal tiks atgādin;ats par “mazākumtautību tiesību ievērošanu” un tālāku svešā valodā runājošu skolu uzturēšanu no valsts budžeta? Nelietis!

    • Uzmanīgak šo (prezidentu) aiztikt,Kā sadusmosies var izsaukt no Pskovas desantu divīziju.Kā nekā asins radinieki irar viņiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+