×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. maijs, 2012
Drukāt

Prezidents nākamo algu ziedos Strazdmuižas internātvidusskolai

berzins_andris222

Valsts prezidents Andris Bērziņš nolēmis savu nākamo algu ziedot Strazdmuižas internātvidusskolai – attīstības centram vājredzīgajiem un neredzīgajiem bērniem, aģentūru BNS informēja prezidenta Preses dienestā.

Bērziņš šādu lēmumu pieņēmis, norādot uz centra īpašo ieguldījumu un darba nozīmi Latvijas izglītības sistēmā, kā arī ņemot vērā to, ka skolai aprit 140 gadu.

Par ziedojumu skola informēta ar Valsts prezidenta parakstītas vēstules starpniecību.

“Skolā bērniem ir būtiski saņemt iedrošinājumu, justies novērtētam un iegūt pārliecību par savām spējām. Jūsu skolas uzkrātā pieredze, īpašais atbalsts bērnu vecākiem un sasniegtie panākumi ir apliecinājums pareizi virzītam darbam ar audzēkņiem. Vēlu skolai arvien attīstīties!” norādījis prezidents.

Bērziņš ar Strazdumuižas internātvidusskolas audzēkņiem iepazinās jau 2011.gada Ziemassvētkos, kad viņš apmeklēja Latvijas Bērnu fonda labdarības akcijas „Nepaej garām” koncertu, kurā skolas audzēkņi uzstājās ar priekšnesumiem. Arī pagājušajā nedēļā Bērziņš vēroja Strazdumuižas internātvidusskolas bērnu uzstāšanos integratīvā mākslas festivāla „Nāc līdzās” lielkoncerta ietvaros.

Valsts prezidents iepriekš savu algu ziedojis Nītaures vidusskolai, Siguldas Valsts ģimnāzijai, Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijai, Medumu vidusskolai, Viļānu vidusskolai un Meirānu Kalpaka pamatskolai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+