Uncategorized

Prezidents novēl Lieldienās gūt jaunus spēkus 0

Valsts prezidents Andris Bērziņš (attēlā no labās) novēl Lieldienās labi atpūsties un gūt jaunus spēkus nākamajam darba cēlienam, aģentūra BNS uzzināja prezidenta preses dienestā.

“Lieldienu svētki ir apliecinājums dzīvības spēkam. Ik gadu Lieldienu laikā par to atgādina norises dabā, kad pēc ziemas sasaluma un tumsas saule sāk savu uzvaras gājienu, modinot jaunam pavasarim un dodot augšanas spēku visam dzīvajam. Tāpat kristīgajā pasaulē šie ir svētki nemirstībai un atdzimšanai, ko iemieso vēstījums par Kristus augšāmcelšanos un mūžīgo dzīvi,” apsveikumā norāda prezidents.

Lai vai kādās tradīcijās un pārliecībā tiek svinēti šie svētki, prezidents novēl tos pavadīt ģimenes un tuvinieku vai draugu lokā. “Lai Lieldienu vēstījums dara prieku ikvienam! Jauku atpūtu un jaunus spēkus nākamajam darba cēlienam!” vēlējis prezidents.

Premjers Valdis Dombrovskis (“Vienotība”, attēlā no kreisās) Lieldienu apsveikumā iedzīvotājiem atgādina par Latvijas izaugsmi un novēl gūt jaunu enerģijas lādiņu.

“Pavasaris iezīmē jaunu atmodu dabā, kas jau otro pavasari izpaužas arī ražošanas un eksporta pieaugumā, un pakāpeniski stabilizējas arī labklājības pieauguma tendence. Galvenā uzmanība valdības darbā ir atbalsts attīstībai, uzņēmējdarbībai un jaunu darbavietu veidošanai – nodrošinot ekonomisku izrāvienu visos Latvijas novados,” apsveikuma sākumā norāda Dombrovskis.

Viņš pauž pārliecību, ka, mērķtiecīgi strādājot, tuvāko gadu laikā Latvija, Baltijas valstis un Skandināvijas reģions būs starp dinamiskākajiem Eiropas reģioniem. “Mums vēlreiz jābūvē Latvijas veiksmes stāsts, bet šoreiz – ar pārdomātu ilgtermiņa stratēģiju un galveno mērķi – nodrošināt labklājību Latvijas tautai,” aicina premjers.

Svētkos Dombrovskis novēl, lai “dabas atmoda un kristīgo tradīciju apsolījums Lieldienās sniedz iedvesmu un jaunu enerģijas lādiņu. Lai šie svētki ir ticības labajam, ģimeniskuma un savstarpēja atbalsta piepildīti”.

LA.lv