Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. janvāris, 2016
Drukāt

Prezidents pašlaik tiek turēts medikamentozā miegā (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pašlaik tiek turēts medikamentozā miegā, bet viņa stāvoklis ir apmierinošs, intervijā LTV “Dienas ziņām” teica Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcās ārsts Arnolds Atis Veinbergs.

Viņš skaidroja, ka prezidenta veselības stāvoklis ir stabils un prezidents vēl atrodas medikamentozā miegā. Viņš skaidroja, ka operācija bija sarežģīta un ilga vairāk nekā četras stundas. Operācijas laikā viens no sirds vārstuļiem tika aizstāts ar protēzi.

Veinbergs norādīja, ka laiks, kas nepieciešams, lai Vējonis atveseļotos, ir atkarīgs no pacienta organisma spējām atjaunoties. Viņš arī norādīja, ka operācija bija neatliekama un jāveic steidzamības kārtā.

Jau ziņots, ka trešdien Vējonim veikta operācija.

Kardiologu, kardioķirurgu un visu iesaistīto speciālistu komanda ir lēmusi, ka šobrīd galvenais ir likvidēt infekcijas avotu, lai novērstu tālāku tās izplatību, un veids, kā to izdarīt, ir sirds operācijas veikšana.

Pirms operācijas Valsts prezidents un viņa ģimene sarunā ar Stradiņa slimnīcas kardiologiem un anesteziologiem saņēmuši detalizētu skaidrojumu par saslimšanu un plānotās operācijas gaitu un piekrituši operācijai.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka turpmāka Valsts prezidenta ārstēšanu veic Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, lai nodrošinātu papildu izmeklējumus un darbības tālākas infekcijas riska novēršanai.

Valsts prezidenta pilnvaras uz slimības no trešdienas laiku uzticētas Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei.

Valsts prezidenta ģimene un kanceleja aicina sabiedrību būt saprotošiem, novēlot Raimondam Vējonim drīzu atveseļošanos.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Vējonis pirmdien, 18.janvārī, tiks nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, lai nodrošinātu atveseļošanos no vīrusa infekcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lai Dievs palīdz un sargā! Lai laba veselība turpmāk!

  2. Lai veseļojas. Tavs darbs ir bijis prezidenta cienīgs un gaidu pilī.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+