×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. marts, 2012
Drukāt

Prezidents savu algu ziedos Meirānu Kalpaka pamatskolai

berzins_andris01092

Šodien vizītes laikā Lubānas novadā Valsts prezidents Andris Bērziņš paziņoja, ka savu nākamo valsts pirmās personas algu ziedos Meirānu Kalpaka pamatskolai, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā.

Kā liecina prezidenta kancelejas dati, pēc nodokļu nomaksas prezidenta alga ir nepilni 1504 lati.

Sākot darba vizīti, Bērziņš apmeklēja Meirānu Tautas namu, kur tikās ar Lubānas novada domes priekšsēdētāju Tāli Salenieku, Meirānu Kalpaka skolas pedagogiem un skolēniem. Valsts prezidents noskatījās skolēnu koncertu “Mēs iesim turp, kurp tēvu zeme sauc”, kura noslēgumā pateicās skolas pedagogiem un bērnu vecākiem par ieguldījumu skolēnu izglītības un mākslinieciskās jaunrades veicināšanā.

“Skolas ir Latvijas lauku vides pamats. Tur, kur tiek slēgtas lauku skolas, faktiski beidzas viss. Tādēļ Latvijā skolas ir Latvijas lauku nākotnes jautājums, kas ir jāņem vērā,” sacīja prezidents.

Vēlāk Valsts prezidents piedalījās pulkveža Oskara Kalpaka atcerei veltītajā svinīgajā piemiņas brīdī viņa atdusas vietā Visagala kapos. Valsts prezidents uzsvēra, ka Oskara Kalpaka pārliecība, gribasspēks un veiksme ir nozīmīga Latvijai arī šobrīd, kad ne tikai Latvijai, bet visai Eiropai ir nozīmīgs pārmaiņu brīdis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+