Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. septembris, 2013
Drukāt

Prezidents turpina vizīti ASV

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Apmeklējot Sietlu, viņš tikās ar tautiešiem Latviešu namā, Vašingtonas universitātē iepazinās ar Baltijas valstu valodu studiju iespējām un, tiekoties ar uzņēmuma “Microsoft” vadību, rosināja uzņēmumu turpināt sadarboties ar Latvijas Nacionālo bibliotēku. Uz tikšanos ar A. Bērziņu Sietlas Latviešu namā bija ieradušies vismaz simts dažādu paaudžu cilvēku. Savukārt šodien Valsts prezidents piedalīsies ANO ģenerālsekretāra pieņemšanā delegāciju vadītājiem, ANO Ģenerālās asamblejas 68. sesijas atklāšanā, teikts uzrunu ANO Ģenerālās asamblejas 68. sesijā, tiksies ar Baltijas–Amerikas Brīvības fonda direktoru padomes priekšsēdētāju Kimu Deivisu un ar ASV latviešu kopienu Ņujorkā. Beidzamajā vizītes dienā 25. septembrī Valsts prezidents sniegs intervijas izdevumiem “The Wall Street Journal” un “Bloomberg News”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+