Mobilā versija
+6.1°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
11. decembris, 2015
Drukāt

Prezidents un viņa kundze kļūst par Latvijas Nacionālās operas un baleta patroniem

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un viņa kundze Iveta Vējone kļuvuši par Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) patroniem, aģentūra BNS uzzināja LNOB.

“Latvijas Nacionālā opera un balets ir Rīgas un visas Latvijas pērle augstās mākslinieciskās kvalitātes dēļ. Vēlos pateikt paldies visiem, kas ik dienu strādā, lai tiktu radītas un īstenotas idejas, padarot šo namu par operas un baleta templi. Latvijas Nacionālā opera un balets spēj piedāvāt skatītājiem gan zelta klasiku, gan inovatīvus un modernus iestudējumus, uzvedumus visām paaudzēm. Varam lepoties, ka latviešu operas un baleta mākslinieki uzstājas uz labākajām skatuvēm visā pasaulē,” pauda Vējonis.

Prezidents un kundze plāno sniegt atbalstu, lai LNOB attīstītos un tā vārds izskanētu plaši pasaulē.

Savukārt LNOB valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš norāda, ka prezidenta un viņa kundzes lēmums ir liels pagodinājums un atbalsts. Liepiņš prezidentam arī pasniedza simbolisku dāvanu – diriģenta zizli, bet prezidenta kundzei – ziedus.

Pievienot komentāru

Ar "Kazanovu" Leļļu teātrī atgriezīsies izrādes pieaugušajiemCeturtdien, 27. aprīlī, Latvijas Leļļu teātris prezentēja teātra radošo stratēģiju turpmākajām sezonām, kurā kā būtiskākais jaunums sagaidāma pieaugušajiem domātas repertuāra sadaļas veidošana.
Draugiem Facebook Twitter Google+