Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. decembris, 2015
Drukāt

Prezidents un viņa kundze kļūst par Latvijas Nacionālās operas un baleta patroniem

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un viņa kundze Iveta Vējone kļuvuši par Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) patroniem, aģentūra BNS uzzināja LNOB.

“Latvijas Nacionālā opera un balets ir Rīgas un visas Latvijas pērle augstās mākslinieciskās kvalitātes dēļ. Vēlos pateikt paldies visiem, kas ik dienu strādā, lai tiktu radītas un īstenotas idejas, padarot šo namu par operas un baleta templi. Latvijas Nacionālā opera un balets spēj piedāvāt skatītājiem gan zelta klasiku, gan inovatīvus un modernus iestudējumus, uzvedumus visām paaudzēm. Varam lepoties, ka latviešu operas un baleta mākslinieki uzstājas uz labākajām skatuvēm visā pasaulē,” pauda Vējonis.

Prezidents un kundze plāno sniegt atbalstu, lai LNOB attīstītos un tā vārds izskanētu plaši pasaulē.

Savukārt LNOB valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš norāda, ka prezidenta un viņa kundzes lēmums ir liels pagodinājums un atbalsts. Liepiņš prezidentam arī pasniedza simbolisku dāvanu – diriģenta zizli, bet prezidenta kundzei – ziedus.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+