×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Prezidents: Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība (43)

Foto - LETAFoto - LETA

Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība, intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

“Aicinātu visus pārdomāt, ko viņš ir darījis, kā rīkojies, lai pēc sērām varētu sākt praktiski rīkoties, jo šīs tomēr ir gadījums, kas jāsauc skaidri, ka tā ir milzīgā skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība. Tā attiecīgi arī būtu jārīkojas,” norādīja Bērziņš.

Politiķis uzsvēra, ka šo traģēdiju nevar saukt par nelaimes gadījumu, jo “daba tur nav piedalījusies”. Viņš arī sacīja, ka šajā situācijā nevar neko pārmest ārējiem spēkiem, jo tā ir “mūsu pašu ilgi krātā nelaime, kas ir realizējusies ar tik šausmīgām sekām”.

Pēc Bērziņa domām, “mums jāmaina daudz kas pamatos, jo normāla pasaule pēc šādiem notikumiem neskaita zīmogus un parakstus, bet tieši atbildīgas personas, kas ir parakstījušās, nokļūst izmeklēšanas izolatorā, kas būtu ļoti vēlams arī šeit, pie mums”.

Atzīstot Latvijas celtnieku “ļoti lielu profesionalitāti”, prezidents tomēr uzskata, ka “nekavējoties jāiesaista neatkarīga ekspertīze no citas zemes, kas nav nekādā veidā saistīta ar celtniecības biznesu un mūsu likumdošanu”.

Politiķis akcentēja, ka izmeklēšanā jāiesaista starptautiskie spēki. “Nevar šo lietu pētīt un izmeklēt pusgadu,” sacīja valsts pirmā persona, piebilstot, ka “pēc pusgada būs tās aizstāvības tādas uztaisītas, ka liksies, ka visi ir svētāki par eņģeļiem”.

Nepieciešams daudz ko pārskatīt, lai nelaimes nenotiktu citās sfērās, uzskata Bērziņš. Tāpat jāizbeidz spēlēšanas, kad tiek tēlota politiskā atbildību, līdz ar to nepieciešamas izmaiņas politiskajā sistēmā. “Esam radījuši tādu amorfu sistēmu, kas nodrošina, lai neviens ne par ko neatbildētu,” pauda politiķis.

Kā ziņots, Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo skaits ir pieaudzis līdz 52 cilvēkiem, bet divas bojāgājušas sievietes aizvien nav atpazītas. Starp bojāgājušiem ir trīs ugunsdzēsēji. Policijā ir pieteiktas 10 bez vēsts pazudušas personas, kuras vēl varētu būt veikala drupās.

Kopumā no traģēdijas vietas līdz sestdienas rītam hospitalizētas 29 personas, vēl vairākiem cilvēkiem medicīniskā palīdzība sniegta uz vietas.

Lielveikals “Maxima” Rīgā, Zolitūdes mikrorajonā, daļēji sabruka ceturtdienas vakarā.

Pievienot komentāru

Komentāri (43)

 1. turaties policisti. ugundzeseji; jo murniece ar vienotibu visuus jus izpuitnaja. tagad visi pukaini un balti. vajadzetu d ombrovskim atkapties. jo vins ir padots savai partijajun neko pats ar savu bandu nekontrole!!!!!

 2. Daudz emociju(milzīgs skaits!) un maz analīzes( nav cēloņu ,tikai versijas!). Kā tas var būt, ka pat būvniecības eksperti konstatējot, ka nesošās metāla konstrukcijas ir dalītas, nevis monolītas, kā paredzēja projekts, pieļauj domu, “ka kopnes var būt arī dalītas, bet nav ieteicams”. Ko nozīmē šī nenoteiktība? Bet tieši šī nekonsekvence arī radīja atkāpes projektā ar traģiskām sekām.

 3. Tātad Bērziņš bez kādas izmeklēšanas, apriori, zina kā ārēiji spēki te nav vainojami! Es gan gribētu dzirdēt kaut ko pārliecinošāku. Tā ir bijusi izmeklēšanas nostādne? – vainīgie jau iezīmēti? Celtniecības procedūras ir precīzi noteiktas un ja kāds tās pārkāpj, tad jāskatās pašvaldībās, bet ne jānovirza uzmanību uz parasto demagogiju. Vai nav iespējams, ka kāds to jumtu tīšām ir parslogois? Tagad, kad tuvojās pāreja uy eiro ne par ko nevar tik droši teikt.

 4. ‘biezie’ par viņu ieņirdz, nav jau no baķku partijas

 5. Vai mums vispār ir ģenerālprokurors, kurš klusē kā zivs, bet kuram jau no aizvakardienas vajadzētu “ar degunu zemi rakt”, lai slepkavas nenoslēptu galus ūdenī???
  Kāpēc par masu slepkavību runā tikai Valsts Prezidents?

 6. Ir paziņots, ka sākta Būves DEMONTĀŽA. Tas nozīmē, ka slēpj visas pēdas. Būvvalde pirmdien tikai vēl izsludinās konkursu par Traģēdijas iemeslu izpēti. Ja esat sākuši būves demontāžu, vai Getliņos meklēsiet pierādījumus būvkonstrukciju kvalitātes pārbaudei un tur veiksiet būvdarbu kvalitātes izpēti? Tas nozīmē, ka Iekšlietu Kozlovskis un Godmane jau šodien jāapcietina, lai viņi nevar iznīcināt “traģēdijas lietiskos pierādījumus”. Ar to viņi uzņēmušies pilnu atbildību, par traģēdijas iemeslu slēpšanu. Jau tāds paziņojums vien ir krimināli sodāms, ja vēl pat ne pilnībā atrasti un identificēti visi cietušie. Saprotu, ka rīt no rīta Jautājuma risinājumu jāmeklē Eiropas Civēktiesību Tiesā un ANO. Redzam, bez tā Latvijas Valsts Kriminalitāti neapturēsim! Jāpcietina arī Ušakovs, Ameriks, Šleseris kuri piedalījušies kriminālo celtniecības atļauju izsniegšanā!

 7. Visu cieņu, Prezidenta kungs! Turiet sevi pie vārda. ŠOREIZ TĀ ALKATĪBA UN STULBUMS IR JĀNOTIESĀ.

 8. nesaprotu, kā šitādu cilvēku, kā personību kādam ienāca prātā ieteikt valsts prezidenta amatam?! Nu, mēģinu būt objektīva un cenšos ieraudzīt kaut tik, cik melns aiz naga ko pozitīvu šai cilvēkā, bet nespēju. Tā jau Latvijā ir, maigi sakot, diezgan saspīlētas savstarpējās attiecības ļaužu starpā (krievi pret latviešiem, okupanti pret leģionāriem, sociķi pret naciņiem, rīdzinieki pret lauciniekiem),tagad prezidents mierinājuma vārdu vietā skaļi brēc jau pēc vendetas! Būtu jau vēl te ko bilst, bet kāda tam jēga.

 9. Ja zviedreļu augļojošie mēsli nezagtu-tamlīdzīgas lietas nekad nenotiktu…

 10. TUA prezidenta liekulība Atbildēt

  Žurnālistiem vajadzētu izpētīt – izskatās, ka tas, kas tur pie un uz Maximas tika celts, bija attīstības projekts priekš TUA pircējiem – kā to komentēs biedrs komunists prezidents Bērziņš, kas ar putām uz lūpām pat valsts svētku uzrunā starp rindām atļāvās lobēt TUA tirdzniecību un mājokļu būvniecību priekš TUA pircējiem?

 11. Romas pāvests Sērās, bet Rīgas Būvvalde, tik smej! Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvji 21.novembra vakarā ir apsekojuši traģēdijas vietu Priedaines ielā 20, kur iegruva veikala „Maxima” jumts. Vizuālās apskates laikā konstatēts, ka ir iegruvušas 7 metāla jumta kopnes un jumta pārsegums aptuveni 1000 kv.m. platībā, kā arī, izvērtējot kopējo situāciju notikuma vietā, secināts, ka virs tirdzniecības centra jumta veikta „zaļā jumta” izbūve. Uz neiegruvušajām jumta konstrukcijām novietoti būvmateriāli – bruģakmens paletes, beramā maisījuma iepakojumi.
  Šobrīd, ņemot vērā notikuma vietas vizuālās apskates laikā konstatēto, viennozīmīgu slēdzienu nav iespējams izdarīt. Rīgas pilsētas būvvalde pasūtīs neatkarīgu būvprojekta ekspertīzi, kā arī veiks pārbaudi par būvprojekta saskaņošanas gaitu Rīgas pilsētas būvvaldē.
  Par būvdarbu veikšanu atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un būvprojektā ietvertajiem tā realizācijas risinājumiem būvniecības procesa laikā ir atbildīgi būvniecības procesa dalībnieki – galvenais būvuzņēmējs un atbildīgais būvdarbu vadītājs, būvuzraugs un autoruzraugs.
  Šodien, 22.novembrī būvinspektori veiks pārbaudi objektos, kur būvdarbus veic SIA „Re & Re”.

 12. Vecais liekulis taisa PR Atbildēt

  Intervijā TV nedzirdējāt – viņš visā vaino valdību, bet neviena vārda par Ušakova tiešo atbildību notikušajā, kura partija SC pašu Bērzeli iebalsoja par prezidēntu. Bērzelis ir liekulis, viņa paša Valmieras grupējuma bandīti sistemātiski gadiem ir rakstījuši likumus, kas pieļauj šādu patvaļu būvniecībā un pašvaldību būvvaldēs! Kad Kampars Valsts būvinspekciju likvidēja, Kalvītis ar Godmani to jau bija pataisījuši par impotentu iestādi, kas nevar iejaukties pašvaldību būvvaldēs notiekošajā, jo tā ir sataisīti likumi, ka Valsts būvinspekcijas teiktajam bija tikai rekomendējošs raksturs! Bija neskaitāmi Būvinspekcijas ziņojumi par patvaļīgu būvniecību pie ūdeņiem utt., taču tai nebija varas piespiest pašvaldību būvvaldēm nojaukt šīs ēkas!

 13. Kriminala nolaidiba nav tas pats ka masu slepkaviba. Berzins lietojot savus izveletos vardus apzinati piedalas politiska izrekinasana … vins mudina ari sodit “vainigos” nakamas velesanas. Si ir aukstasiniga kudisana. Pie viena ari varam prasit, cik miljonus sis cilveks pats nav ieguvis apsaubama cela. par to jau ir sena runa.

 14. Paldies, Prezidenta Kungs! Atbildēt

  Cienījamais Latvijas Prezidenta kungs! Paldies Jums par gādīgo uzmanību. Progresīvās Pasaules ļaudis, Latviju un latvijiešus jau sen apskauž par Jūsu pašaizliedzīgo RŪPĪBU! Pateicamies!

  Bet… Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un TRAĢĒDIJU. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas! Vienkārša shēma – …sākumā jumtā ugunsgrēks, lai būtu Otkati, Sponsori, Zādzības, Mahinācijas. Tagad Latvijai un Romas Pāvestam Traģēdija, bet Ušakovam nauda. Bizness „rulē”, varēs Otkatu dabūt arī no Memoriāla, ko būvēs Traģēdijas vietā! Cik noprotu Būvvalde pārprofilēta par galveno cīnītāju „Pret Valsts Valodas likuma izpildi Rīgā”. Cieti! Lieliski! Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi!

  Nil, cik tad „lasīšus” dabūji par MAXIMAS celtniecību ? Kā kaķīšiem ar veselību? Cik par bērnu laukuma ierīkošanu uz tās jumta „atsvieda” ? Kā sieva pacieš „latviešu palaidnieci”? Vai nerājas? Cik par Memoriāla ierīkošanu „otpiļīsi”? Vari zvērēt, ka visi latvieši pārcēlišies uz SC? Amerikam pietiek ar 20%, cik dabon Priekšnieks ? Apsveicu ! Memoriālam zeme vēl jāatpērk no īpašniekiem! Atkal Otkats? Forši, vai ne ?

  Apkārt mājiņas, apakšā garažiņas, pa vidu memoriāliņš, pa virsu bērmu laukumiņš, un “trīs Vīri Laivā” tik zog un Zog, un ZOG! PRĪMĀ! Paldies rīgasKUNGI! Un Jums cienījamais Prezidenta kungs!

  • Pirmais nopietnais prezidenta solis manā izpratnē pa visu Valsts vadīšanas laiku! Pietiek taisīt politiku tur kur vaina meklējama stulbos projektētājos un alkatīgos uzņēmējos. Līdzjūtība cietušajiem un nav ko taisīt politiskas reklāmas. N-A-F-I-G premjers aiztesās uz to vietu traucēt glābšanas darbus. Pagrozijās – o es te biju, cool. Ameriks tāpat atbrauca, nu bija biku ilgāk – vismaz tik daudz kamerās nelīda… Ko tur dara politiķi vispār?! Jūsu PaŠreklāma nevienam nav vajadzīga! Un tie kas te smird par politiķiem iet labāk uz baznīcu – par bojāgājušiem aizlūgt.

 15. GRibu jautāt: KURA BŪS NĀKAMĀ NELAIME??! VARBŪT TO GAIDĪT JAU ŠĀ GADA DECEMBRĪ? VARBŪT 2014.gadā – mūsu Eiropas prezidēšanas gadā!?? Zolitūdes veikals pats no sevis nesabruka!??… KĀPĒC TIEŠI TAD, KAD CILVĒKI BEIDZA DARBU UN DEVĀS IEPIRKTIES!??? TĀPĒC, KA VIŅU TUR BŪS VAIRĀK KĀ DIENAS LAIKĀ… Un manuprat ar šo traģēdiju tiek novērsta vēriba no daudz nopietnakām lietām, kas tiek gatavotas… Izmeklēšanas rezultātus nedabūsim ari pavasarī – neticu NEVIENAM ĶUŽA VĀRDAM!/… KUR RĪGAS PILS DEGŠANAS IZMEKLĒŠANAS REZULTĀTI??? Drīz ziedēs pūcei aste, Ķuža kungs!? ŠINĪ gadijumā var līdzēt LIETUVAS IZMEKLĒTĀJI UN UZ VIŅIEM ARĪ VIENĪGĀ CERĪBA!?… KĀDI SPĒKI CENŠAS “IZĒST” NO LATVIJAS MAXIMA VEILAKU TĪKLUS…Šo celtni veikals TIKAI ĪRĒJA nevis cēla…Maxima veikali ir ĻOTI LABI VEIKALI AR LABU UN AUGSTVĒRTĪGU PRODUKCIJU! BEZ TAM VAR PASŪTĪT VĒLAMO PRECI UN ZINU, KA TĀ BŪS!? PALDIES MAXIMA VEIKALU VADĪBAI un tur stradājošajam personālam par sapratni!!! VEIKSMI DARBĀ UN ŠĪS NELAIMES VEIKSMĪGĀ ATRISINĀŠANĀ!!! VISDZIĻĀKĀ LĪDZJŪTĪBA BOJĀ GĀJUŠO PIEDERĪGAJIEM UN MĪĻAJIEM BĒRNIEM, KURI NEKAD VAIRS NESAGAIDĪS SAVUS VECĀKUS…

  • “Maxima ļoti laba!” tikai kādēļ ignorēja trauksmes signālu??????
   Tādēļ, ka visu tirgotāju galvās naudas Velns valda!!!!!!

 16. PALDIES PREZIDENTAM BĒRZIŅA KUNGAM PAR VĀRDU UN SITUĀCIJAS NOSAUKŠANU ĪSTAJOS VĀRDOS!?? Mūsu prezidentam ir maza teikšana, tādēļ šoreiz NEKO nevajag pārmest! MŪSU prezidentam nav tas statuss, kas ir LIETUVAS prezidentei!!! SKAIDRS IR VIENS – TĀ VAIRS NEVARAM DZĪVOT un muļķošanās ap POLITISKO ATBILDĪBU IR JĀIZBEIDZ!?.. Atbildība VAI nu var VAI NEVAR BŪT!?

 17. Jā, prezident, arī Jums ir jānes atbildība un tā lielākā no visām! Par ko ir pārvērsta mūsu Latvijas galvaspilsēta?! Var pie Brīvības pieminekļa uzrīkot skaļrunu aurošanu, var mūsu skolnieki piedalīties mums naidīgās valsts militārajās nometnēs – gandrīz tajā pat laikā, kad Krievija izspēlē militāru uzbrukumu Baltijas valstīm… Var degt un tik bojātas latviešu nacionālās vērtības un nekas… Var savākt daudzus tūkstošus parakstu par okupācijas ‘stabu’, bet Jums ir tikai viena atbilde. Cik ilgi
  N. Ušakovs, A. Ameriks, SC dūži un Būvvaldes darboņi siros pa Rīgu?! Varbūt Jums tagad palīdzēs uzturēšanās atļauju tirdzniecības turpināšana un nekvalitatīvu būvstrādnieku iepludināšana… Tā iet, ka nauda kļūst par galveno dzīves jēgu! Tā novedusi pie tā, ka daudzās ģimenēs šajās dienās ir lielas sāpes un asaras.

 18. Atgūtās neatkarības gados Latvijas Saeimas, visas valdības un Valsts prezidenti noveduši pie realitātes, ka pāris dienās uzceļamai pajumtei mājlopiem dokumentācija un pārbaudes ilgst gadu un pat ilgāk, bet sabiedriskām celtnēm, kas apdraud simtiem un pat tūkstošiem dzīvību, nav nopietnas, atbildīgas, neatkarīgas būvuzraudzības. Naudas miljoni nopērk dzīvības.

 19. Prezident,ko jūs esat darījis Latvijas labā?Sēžat labāk kur sēžat,visiem ir skaidrs. ka mugurkaula jums nav.

 20. PREZIDENTS RUNĀ TO,KAS TĀPAT IR VISIEM SKAIDRS! Pa lielam Ušakovam un Amerikam jānes atbildība,jo celtniecība pilsētā ir viņu pārziņā!!! Visu cieņu prezidentam par drosmi un uzdrīkstēšanos saukt lietas īstajos vārdos! Ceru,ka sekos reālas darbības!!

 21. Pēc ‘Valsts prezidenta A.Bērziņa domām, “mums jāmaina daudz kas pamatos, jo normāla pasaule pēc šādiem notikumiem neskaita zīmogus un parakstus, bet tieši atbildīgas personas, kas ir parakstījušās, nokļūst izmeklēšanas izolatorā, kas būtu ļoti vēlams arī šeit, pie mums”.

  Atzīstot Latvijas celtnieku “ļoti lielu profesionalitāti”, prezidents tomēr uzskata, ka “nekavējoties jāiesaista neatkarīga ekspertīze no citas zemes, kas nav nekādā veidā saistīta ar celtniecības biznesu un mūsu likumdošanu”.

  Politiķis akcentēja, ka izmeklēšanā jāiesaista starptautiskie spēki. “Nevar šo lietu pētīt un izmeklēt pusgadu,” sacīja valsts pirmā persona, piebilstot, ka “pēc pusgada būs tās aizstāvības tādas uztaisītas, ka liksies, ka visi ir svētāki par eņģeļiem”.

  Te nu bij! Ušakovs un Rīgas domes būvaldes Oļegs Burovs jau ir uzsākuši pārbaudi droši vien iesaistot neatkarīgos ekspertus no Putina valsts – drošus, tādus kas nebaidās no biezām aploksnītēm. Pasteigušies priekšā, lai neiesaista neatkarīgus ekspertus, kas varētu vaini un bezatbildību varbūt saskatīt viņu rīcībā.

 22. Pēc šādas traģēdijas NORMĀLĀS valstīs momentāli tiktu padzīti atbildīgie valsts ierēdņi, privāto celtniecības firmu īpašniekus apsūdzētu un ierosinātu krimināllietas,pieaicinātu tiešām neatkarīgus ekspertus un vēl,un vēl … Bet vai ārprātā korumpētajā Latvijā kaut kas tāds notiks ??? Ja 20% — nieks Ameriks tagad ēkrānā lej asaras,tad aizkadrā noteikti ņirdz , jo savus 20 % gan jau dabūjis ir arī no MAXIMAS ! Un viss pamazām noklusīs,pēc 3 – 4 – 5 gadiem varbūt atradīs kādu grēkāzi. Kā tautā saka— nāks citi sūdi un šitie aizmirsīsies !

 23. loti jauki ka prezidents ir mums tik adekvats un ljoti pareizi izsakas.tikai mūsējie var izdomāt kautko viens otram celt kautko uz galvas.un kā saka-papīrs jau pacieš visu……..

 24. kur bija prats taisīt botānisko dārzu uz jumtu..

 25. Ja Berzina vardos taisnibas pieskana varbut ari ir …bet diemzel tie tikai ir tuksi vardi jo pie mums valda tikai nauda..un alkatibas del visi musi ieredni ies lidz galam lai ari par cilveku likiem..skumji bet ta ir ,jau vakar vini visi saka pieradit savu nevainibu un pat ar policijas atbalstu Kuza persona..kapec vins ar viniem sedeja pie viena galda,ja Kozlovskis ari bija ,kapec tie dokumenti projekti un saskanokumi vakar jau viniem netika iznemti no rokam…tas ir lai visu ka saka kopa varetu pienemt lemumu…kapec vakar netika aresteti Maxsimas parstavji kas rakstija tadas instrukcijas apsargiem un vai apsargs var but tas cilveks kas pienem lemumu vai cilveki ir jaevakuve vai ne…trauksmes signals tatad evakuacija tikai pec tam domajat kas to trauksmi izraisija….ja un vel es gribetu piebilst par tam naudas lietam…vakar 22 novembri visi Lv televizijas kanali ka viens parraidija reklamu,par to tacu maksa sak ka mes no ta varam atteikties ,es pats personigi vakar zvaniju uz massu mediju padomi ..un ziniet ko man atbildeja..ka vini ne ko nevarot padarit…tad kapev mums tada padome BET VISIEM MUSU TV KANALIEM PATIESAM KAUNS,pat Visi Krievijas kanali kuri raida uz Baltiju vakar reklamu neparraidija,bet musejie reklameja Repses partiju un pamperus…..kauns

 26. Mums ir paraadijies Prezidents.

  • Nē, jo slepkavība ir TĪŠA prettiesiska nonāvēšana. Ar tik agru politsko pozēšanu un traģēdijas izmantošanu šī pilsoņa acīs prezidents ir sevi norakstījis. Visādi citādi – no viņu augļiem jūs tos pazīsiet…

  • “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts.

   Tieši tā tas arī tika “sashēmots” – lai šīs pašreizējās MZ SILES “valsts” zombijfanu un taml. “lumpenu” totālā stulbuma dēļ (t.sk. arī “lojālpatrEJotiskā atbalsta” cukursviestainos izpaudumos) uz bojā gājušo Cilvēku rēķina kārtējais “vadošais loceklis” varētu realizēt kārtējo PR (atr)akciju.

   Muļķu Zeme “latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

 27. Tieši Bērziņš arī ir viens no tām personām, par kurām viņš runā, kuras būtu jāliek “izolatorā”. Noziedzīgā ceļā kļūstot par miljonāru, viņš, komunists būdams, ir visu veicinājis. Tagad zaglis kliedz: “Ķeriet zagli”. Tātad, Bērziņš pirmais jābāž izolatorā !

 28. Slepkavības ir dažādas :ar un bez iepriekšēja nodoma,aiz neuzmanības,vainu pastiprinošos vai nepastiprinošos apstākļos,sevišķi nežēlīgas vai ciniskas.Neskatoties uz iepriekš teikto slepkava nekad demokrātiskā valstī nedabū to ko būtu pelnījis.Šajā traģiskā gadījumā vainīgais nav noskaidrojams ,jo nelaimes cēloņi tīti otkatu,kukuļu,mahināciju,alkatības visvarenos tīklos.

 29. Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un TRAĢĒDIJU. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas! Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi! Bizness „rulē”, varēs Otkatu dabūt arī no Memoriāla, ko būvēs Traģēdijas vietā! Cik noprotu Būvvalde pārprofilēta par galveno cīnītāju „Pret Valsts Valodas likuma izpildi Rīgā”. Cieti! Lieliski!

 30. Bērziņa cinisma kalngals būs šīs celtnes atjaunošana uz bojā gājušu cilvēku kauliem, tad jau redzēsim, kā viņš izlocīsies teikdams ka citādi investori nenāks uz Latviju.

 31. derētu tomēr uztaisīt arī ekspertīzi par šī Vidusāzijas tipa pārvaldnieka ar cimdu rokā un ērgli uz tā personīgo īpašumu, kas it kā esot uzcelts par Eiropas naudu sabiedrības tūrisma vajadzībām. Varbūt tad valstī viss kļūtu skaidrāks par valstisku atbildību un bezatbildību???

 32. Šitādu cinismu spēj izdot tikai kautkāds Bērziņš. Paša pārvaldītajā valstī tik vien spēj izšļupstēt. Tā vietā, lai apcietinātu Dombrovski, atlaiztu visus to nejēgas deputētājus, Bērziņš tikai vāji nopērdas.

 33. bijusī maxima darbiniece Atbildēt

  par direktoriem vajag likt cilvēkus kas tiešām spēj uzņemties atbidību

 34. bijusī maxima darbiniece Atbildēt

  Tad vēl tā šausmīgā attieksme pret sievietēm , bērniem un gados vecākiem cilvēkiem no vvīriešu puses. Vajadzētu uzlikt naudas sodus 200 LATU par grūstīšanu darba laikā, un citāda veida aizskārumiem.

 35. bijusī maximas darbiniece Atbildēt

  Vajag Latvijas darbavietās katram darbiniekam darba aprakstu , it sevišķi maximā, citādi jāstrādā no plkst 8.00 – 24.00 un un jādara visi darbi: salāti saldētie, maize , piens, augļi, apkopējas darbs , trauku mazgāšana, pusdienas laiks nevis 10 min, bet 1 stundu kā paredzēts,

Draugiem Facebook Twitter Google+