Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. oktobris, 2013
Drukāt

Prezidentu nodēvē par “politisku līķi” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Gruzijas premjerministrs Bidzina Ivanišvili nicinoši nodēvējis prezidentu Mihailu Saakašvili par “politisku līķi”, kuram Gruzijā nekad vairs nebūs politiskas karjeras, un brīdinājis, ka Saakašvili pēc prezidenta amata pamešanas var nākties atbildēt uz apsūdzībām par viņa varas desmit gados pastrādātajām nelikumībām.

Lēmumus par izmeklēšanas sākšanu pieņems prokurori, norādīja Ivanišvili, uzsverot, ka šie lēmumi nebūs politiski motivēti. Gruzijā 27. oktobrī notiks prezidenta vēlēšanas, un līdz ar jaunā valsts galvas stāšanos amatā Saakašvili prezidenta amatu pametīs. 45 gadus vecais Saakašvili sacījis, ka arī pēc vēlēšanām grib būt aktīvs Gruzijas politiskajā dzīvē. Premjers Ivanišvili atkārtoti apliecināja savu apņemšanos atkāpties no valdības vadītāja amata drīz pēc prezidenta vēlēšanām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai nekaveejoši brauc uz USA, kur izveidos Gruzijas trimdas vasldIIbu. Apmaksu garantējām!!

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+