×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

“LA” lasītāja: Prezidenta amatā cilvēku, par kuru nebūtu jākaunas (43)

Foto - LETAFoto - LETA

Labdien, godātā redakcija! Jūsu avīze ir izdevums, kas patiešām ieklausās tautas balsī un arī atspoguļo to savā izdevumā. Esmu gandarīta, ka Valsts prezidenta vēlēšanu jautājums vismaz formāli ir izgājis ārpus Saeimas sienām.

Mums, ierindas pilsoņiem, ir svarīgi just, ka arī mēs drīkstam izteikt savu attieksmi, pat ja nevaram ietekmēt tieši. Tautas noskaņojuma izpēte var sniegt vismaz nojausmu par to, ko domā Latvijas pilsoņi. Ja politiķi to pēc tam neņem vērā, tas jau ir cits jautājums. Ļoti gribētos prezidentu, par kuru nebūtu jākaunas, ar kuru varētu lepoties un kurš pats būtu lepns par mūsu valsti.

No tām personībām, par kurām līdz šim sabiedriskajā telpā tiek runāts kā par iespējamajiem pretendentiem izvirzīšanai uz šo amatu, man vispiemērotākā liekas Sandra Kalniete. Viņa ir ar stingru mugurkaulu, jau labi pazīstama arī starptautiski, prot svešvalodas. Man šķiet, ka viņa varētu būt mūsu Grībauskaite.

Cieņā

Rita Balode

Pievienot komentāru

Komentāri (43)

 1. Dieva laime, ka nav dota iespēja tautai vēlēt prezidentu! Izlasot iepriekšējos komentārus, redzams, ka katrs nāk ar savu kandidatūru un gatavs otru un viņa kandidātu sajaukt ar zemi. Kāda te var būt vienošanās? Vienam nepatīk ģīmis, vienam – vecmāmiņa ebrejiete, viens pārāk zinošs, viens atkal glups! Diemžēl trūkst mums tautā līderu; tādu par ko vairums varētu teikt: -Lūk, tas ir īstais…

 2. Jā, Kalniete piemērota. Levits vēl labāks! Lai cīnās stiprs ar stipru, nevis tādi, kāds pašlaik ielikts, ko var dancināt pēc stabules

 3. ne S.Kalnietes kundzi (ne,ne,ne)

 4. Es prezidentes amatā vislabprātāk redzētu Žaneti Ozoliņu.

 5. Sudraba un Lembergs! Atbildēt

  Kas par idealu kombinaciju, vai ne? Ists paritis! Ka par tadiem varetu kauneties?!

 6. Nu tak ne jau šito Briseles veco vārnu Kalnieti. Tad tiešām būtu jākaunas.

 7. vispirms prezidentam ir jabut godigam patriotam un pec tam-parejais. Kazocina kungu visi jau aizmirsusi, varbut nevieta.

 8. Bērziņš ka inženieris zin fiziku, ķīmiju, matemātiku. Ar pliku svešvalodu tāda muldēšana vien sanāk.

 9. Starptautiski pazīstami? Tad jau varbūt Ždanoku? Arī svešvalodas prot!

 10. Viņ ir ar stingru mugurkaulu.Īsta “Vienotības” patriote! Ja reiz “Vienotībai” neder ne progresīvais ienākuma nodoklis.ne samazināta PVN likme pārtikai,tad viņai arī!

 11. Paldies par kūkām! Atbildēt

  Izteikt jau savu attieksmi,drīkstam! Tikai pie pašreizējās vēlēšanu sistēmas tam nav nekādas nozīmes!Latvijas politiķi,Sandru Kalnieti ieskaitot,to tiešām neņem vērā!

 12. Par pārējiem Latvijas politiķiem turpināsim kaunēties?

 13. Es vēlētos tādu prezidentu, par kuru nevis nebūtu jākaunas, bet par tādu prezidentu, ar kuru var lepoties!

 14. par idealo kandidatu ir interesanta, vajadziga un pavisam lieka. Ir nepieciesamas velesanu reformas lai saeimas deputatiem butu tiesa atbildiba par to ko katrs individs balso. Citadi turpinasies ka lidz sim.. Saka vienu, dara citu. Notelo patriotus bet riciba to neapstiprina. Ar Saskanas, ZZS un NSL veletaju bloku saeima dabusim ko tas prokremliskais bloks gribes, ne lielais latviesu vairums.

 15. 10 BALLU SISTĒMĀ SANDRAI 10 BALLES. SANDRIŅ, LAI TIE SUŅI REJ, PAR TAVU VEIKUMU LIECINA DARBI, NE TUKŠAS RUNAS, TAVI APBALVOJUMI,TAVI LTF CĪŅU BIEDRI IR UN BŪS AR TEVI.

 16. Kalniete jau pati sev raksta slavas vēstules, kauns! Pašai būtu jāsaprot ka nederi šim amatam, pārāk liekulīga un divkosīga.

 17. Nu gan Balode cenšas ielīst… nesen atpakaļ paskatījos Sastrēgumstundas nelielu fragmentu un palika kauns par Kalnietes uzvedību. Neļāva Kreitusei izteikties, smīkņāja un vaibstijās brrrr. Tikai ne šīs un arī Bondaru nē, abiem neprognozējama uzvedība.

  • Hmm, tavu Levitu arī nē – visu Latviju atdos žīdiem, par sc kandidātiem, rudo malvīni un tagadējo prezi vispār nav ko mēli kulstīt, nolaizītais bondars pilnīgi garām kā funkcionārs un pašlabuma meklētājs. Atliek tikai Kalniete.

  • Piekrītu Jums,es Kalnietei neticu,viņa par daudz mīlsevi un varu,ļoti arogants cilvēks.

 18. Būtu mums sava sarkanā Daļa.

 19. Šo divkosīgo dāmīti labāk redzu ejam, nekā nākam.

 20. Kauns par izkrāsotiem liekuļiem.

 21. Kalniete būtu ideāla kandidāte. Dzimusi Sibīrijā /tātad izprot krievu mentalitāti/, ir Latvijas patriote /atceramies Tautas frontes laikus/, daudzus gadus darbojusies Eiropā /gan kā vēstniece, gan tagad kā Eiropas Parlamenta deputāte/, prot vismaz 3 svešvalodas, kas ir ļoti būtiski savstarpējos kontaktos ar citiem politiķiem, savas domas izsaka skaidri un nepārprotami. Diemžēl diez vai viņu ievēlēs – ZZS, SC un NSL, kā arī RA jau par valsts labumu nedomā, partijas intereses pāri visam…

  • Nu padomā,ko raksti-izprot krievu mentalitāti,vina bija TIKAI 4 gadi,kad atgriezās Latvijā,nedomāju,ka tik,,nobriedušā” vecumā kaut ko zin un saprot par mentalitātēm,un vispār, nav ko par daudz slavināt,nevajag jaukt kopā barikāžu dienas ar tagadni ,viss ir ĻOTI. mainijies,arī Kalniete-vara,vara+ne visai liela cieņa pret līdzcilvēkiem,skaisti vārdi nav īstais vērtējums. Valodas,tās tagad daudzi prot un 3, tas nav nekāds brīnums.

 22. Arī es pievienojos šai idejai. Negribētu, ka prezidents būtu līdzīgs iepriekšējiem ielikteņiem, izņemot Vairu. Kalniete ir gudra un ar mugurkaulu!

 23. Kādi murgi! Tīra Kalnietes rakstīta vēstule! Melīgāku cilvēku un politiķi Latvijā ir grūti atrast pie visas tās pretīgās politiskās paletes. Kalniete būtu kauns Latvijai, tāpat kā Gribauskaite Lietuvai.

 24. Visu cieņu Kalnietei, bet es par Latvijas prezidenti vēlos redzēt ANNU ŽĪGURI

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Tie paši vēži un tā pati vecā kulīte!

Līdzšinējā varas partija ” Vienotība”, kura pēc pēdējām Saeimas vēlēšanām ir piedzīvojusi strauju reitingu kritumu, tagad izmēģinās laimi ar jaunu nosaukumu – “Jaunā Vienotība”. Partiju apvienībā “Jaunā Vienotība” darbojas “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam”. LTV ziņoja, ka “Jaunās Vienotības” identitāte arī turpmāk būšot zaļa, bet ar jaunu logo.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+