×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2016
Drukāt

Prezidentu šonedēļ vēl no intensīvās terapijas nepārvedīs (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidentu Raimondu Vējoni šonedēļ no slimnīcas intensīvās terapijas uz nodaļas telpām nepārvedīs, aģentūrai BNS sacīja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Viņa paskaidroja, ka lielu pārmaiņu prezidenta veselības stāvoklī nav, pašsajūta ir apmierinoša un tiek turpināta terapija.

Prezidents dienas laikā ir nomodā un spēj sazināties ar medicīnas personālu, māsām un ārstiem. Tāpat viņu apmeklē tuvinieki.

Ārsti kontrolē Vējoņa veselības rādītājus un lēmumu par prezidenta pārcelšanu uz palātu pieņems saskaņā ar tiem. “Intensīvās terapijas pārtraukšanu noteiks ārsta lēmums,” teica Sīle.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Vējonim veikta sirds operācija, jo sepses infekcija bija bojājusi sirds vārstuli, kas nomainīts ar protēzi. Prezidents atrodas intensīvās terapijas nodaļā nepārtrauktā ārstu uzraudzībā.

Atveseļošanās process ir individuāls un atkarīgs no organisma spējām tikt galā ar pēcoperācijas stāvokli un infekciju, norāda slimnīca. Šobrīd netiek prognozēts, kad prezidents varētu atgriezties darbā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varbūt pareizāk būtu pārcelt uz Ameriku vai Vāciju,
    kamēr nav “noterapēts” ?

    • Vienbrīd paziņoja, ka samazina terapiju un jau varēs pārvest, pēc samazināšanas iestājās klusums, tad paziņojums, ka nekas nesanāks, būs ilgi jāārstējas. Vai nevajadzētu sievai panteresēries kāpēc samazināja un kāpēc ir tā, kā ir?
      Ja nespēj paši efektīgi ārstēt, tad lai ved kaut uz Ameriku, bet tā nedrīkst palikt, ka nekādas ziņas netiek sniegtas, kas patiesībā notiek.

Draugiem Facebook Twitter Google+