Sports
Citi sporta veidi

Priecājoties par dēla panākumu, tenisista māte nokļūst slimnīcā0


Tenis Sandgrens
Tenis Sandgrens
foto: REUTERS/LETA

Amerikāņu tenisista Tenisa Sandgrena māte, priecājoties par dēla iekļūšanu Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā, savainojusi ribas un nokļuvusi slimnīcā.

Sandgrens, kurš pirms šīm sacensībām savā karjerā bija uzvarējis tikai divos ATP pamatsacensību mačos un pasaules rangā atrodas 97.vietā, turnīra otrajā kārtā pārspēja kādreizējo Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāju Stenu Vavrinku, bet pirmdien ceturtajā kārtā izslēdza ar piekto numuru izlikto Dominiku Tīmu,

Kā zināms, Sandgrens izcīnīja uzvaru ar 6-2, 4-6, 7-6 (7:4), 6-7 (7:9), 6-3 un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Tenisista māte Lia, priekā lēkājot un svinot šo uzvaru mājās ASV, uztriekusies biljarda galdam un ieplēsusi ribu.

“Biju diezgan uztraucies, jo viņa aprakstīja savas sāpes. Bet viņa ir izturīga sieviete. Teicu, ka viņai jādodas uz slimnīcu,” dienu pēc spēles atklāja Sandgrens, kurš pirms sezonas pirmā “Grand Slam” turnīra pat mainīja savu izskatu, nogriežot zirgasti un ūsas. “Par laimi viņa neguva smadzeņu satricinājumu. Nu, varbūt niecīgu.”

Sandgrens ir tikai otrais spēlētājs pēdējos 20 gados, kurš savā pirmajā Austrālijas atklātajā čempionātā sasniedzis ceturtdaļfinālu. Par vietu pusfinālā viņš trešdien sacentīsies ar Hjonu Čunu no Dienvidkorejas, kurš pirmdien ar 7-6 (7:4), 7-5, 7-6 (7:3) sensacionāli uzvarēja seškārtējo turnīra čempionu Novaku Džokoviču no Serbijas.

LA.lv