×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. janvāris, 2013
Drukāt

Priecēt lasītājus vēl 25 gadus…

9. janvārī “Latvijas Avīze” svinēs 25 gadu jubileju. To sagaidot, vaicājam ilggadējiem abonentiem, ko viņi laikrakstā vislabprātāk lasa un ko tam novēl.


 

Ilona Aprupe 
Krāslavā, abonē avīzi piecpadsmit gadus: 
”Avīzē aptverto tēmu loks ir ārkārtīgi plašs, tāpēc uzskatu – ikviens var atrast savām interesēm kaut ko atbilstošu. Ģimenē avīzes pētīšanai pievēršamies darba dienas beigās. Sākotnēji pārskatām virsrakstus, lasītāju vēstules. Pēc tam ar lielu interesi izlasām novadnieka Voldemāra Krustiņa komentārus, kā arī Egila Līcīša feļetonus. Vīrs ir ārsts, tāpēc viņu vairāk interesē medicīnas jomas aktualitātes. Pati strādāju par mūzikas skolotāju, un mani galvenokārt saista izglītības un kultūras jautājumi. Dažreiz rakstus pat izgriežu un aiznesu uz skolu. Priecājos, ka avīzē strādā profesionāli žurnālisti, kas to veido tik interesantu un visaptverošu. Novēlu visiem turpināt tādā pašā garā!”

 

Daina Kalniņa 
Madlienā, abonente kopš pirmā numura: 
””Latvijas Avīzi” cītīgi abonēju kopš tās iznākšanas dienas. Tagad mēģinu iet līdzi laikam un, mazbērnu pamudināta, esmu sākusi lasīt avīzi internetā. Izlasu pilnīgi visus rakstus, patīk lielās intervijas, kurās var iepazīt mūsu valsts vadītājus. Esmu pamanījusi, ka gadu gaitā politiķu viedokļi ir krasi mainījušies. Tāpēc valstsvīru teiktajam trūkst ticamības un iedzīvotājiem nerodas stabilitātes izjūta. Priecājos, ka avīzē šīs pretrunas tiek atklātas. Gribētos, lai vairāk tiktu rakstīts par cilvēkiem, kas bijuši lēģeros, bet izdzīvojuši un veiksmīgi atgriezušies Latvijā. Žurnālisti varētu aizbraukt uz pierobežas teritorijām Latgalē, parunāt ar cilvēkiem un atklāt viņu dzīvesstāstus. Novēlu avīzei kļūt vēl atskabargainākai – lai tā neiedomājas politiķus glaudīt pa spalvai.”

 

Aija Silauniece 
Jēkabpilī, abonē “Latvijas Avīzi” vairāk nekā divdesmit gadus: 
”Lasu visu, īpaši uzmanīgi – rakstus par lauksaimniecību, zemnieku dzīvi un darba grūtībām. Ļoti iemīļota kļuvusi pēdējā lappuse, kur var uzzināt citu lasītāju domas; tā iznāk interesanta diskusija ar avīzes starpniecību. Nevaru pāršķirt arī Egila Līcīša feļetonus. Saista kultūras dzīves aktualitātes – novērtēju iespēju uzzināt par aktieriem, viņu jubilejām, jaunākajām iestudētajām lugām. Ieteiktu paplašināt avīzi ar dažādām recepšu un rokdarbu idejām, kā arī veidot vairāk rakstu, kas uzrunātu jaunatni. Novēlu, lai “Latvijas Avīze” priecē savus lasītājus nākamos divdesmit piecus gadus un vēl vairāk!”

 

Irēna Egle 
Rīgā, abonente kopš 2004. gada: 
”Visvairāk patīk sadaļas “Komentāri un viedokļi”, “Vēsture” un “Kultūra”, kas ir tuvākas personīgo interešu lokam. Regulāri iepriecina arī numura temata izvēle. Iespējams, atbilstoši avīzes nosaukumam vajadzētu paplašināt sadaļas “Latvijā/Ziņas” un “Latvijā/Novados”. Kopumā ir labs iespaids par avīzi, nav lappušu, kas nepatiktu. Paldies par ieguldīto darbu! Novēlu veselību un izturību godājamajiem žurnālistiem, arī turpmāk iepriecināt laikraksta lasītājus!”

 

Velta Kuzmina 
Krapē, abonē avīzi kopš pirmās laikraksta iznākšanas dienas: 
”Kā pirms divdesmit pieciem gadiem nolēmu abonēt “Latvijas Avīzi”, tā joprojām nevaru no tās šķirties. Tolaik abonēt ieteica draudzene, kas strādāja par pasta priekšnieci. Likās – jauna avīze dzīvē ienesīs jaunas vēsmas. Tā arī notika. Patīk pilnīgi visas rubrikas, īpaši saista aktualitātes. Avīzi mēdzu pārlasīt vairākas reizes. Esmu sākusi pasūtīt arī “Lata romānus”.”

 

Līva Immure 
Beverīnas novadā, ģimene abonē avīzi kopš otrā iznākšanas gada: 
”Mūsu ģimene ir uzticīga “Latvijas Avīzei” gandrīz kopš tās dzimšanas, kad tā vēl bija “Lauku Avīze”. Mani visvairāk saista sporta ziņas un notikumi kā Latvijā, tā pasaulē, arī žurnāli “Praktiskais Latvietis” un “Mājas Viesis”, kuros varu izlasīt ceļojumu aprakstus, iegūt idejas receptēm. Vismazāk interesē romāni. Avīzē domāts par visu grupu interesēm, ikviens var atrast sev saistošu lappusi. Novēlu nepacelt cenu un darboties tikpat veiksmīgi vēl nākamos divdesmit piecus gadus!”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+