×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Priede aptur darbību “Vienotībā”, vairs nevadīs Kandavas novada nodaļu (4)

Foto - Vienotiba.lvFoto - Vienotiba.lv

Pēc homofobiskajiem izteikumiem sociālajā tīklā “Vienotības” pārstāve Inga Priede apturējusi darbību partijā, informēja partijas preses sekretāre Laila Timrota.

Apturot darbību, Priede zaudē “Vienotības” biedres statusu. Tas arī nozīmē, ka viņa vairs nevar vadīt partijas nodaļu Kandavas novadā.

“Priede informēja valdi, ka aptur darbību partijā. Viņa vairs neieņems amatus, nepieņems lēmumus attiecībā uz partiju. Šādu lēmumu viņa pieņēmusi ņemot vērā diskusijas, un to, ka tas var nodarīt kaitējumu partijai. Priede paudusi savu nožēlu, jo viņas izteikumi ir pārprasti,” par Priedes vēstīto valdei informēja Timrota.

Jau ziņots, ka pirmdien “Vienotības” valde asi nosodīja partijas Kandavas novada nodaļas vadītājas un pašvaldības deputātes Priedes izteikumus “Twitter”. “Šādi izteikumi, kas uzskatāmi par naidu un neiecietību veicinošiem, ir nepieļaujami, un Priedes paustais ir klajā pretrunā partijas nostājai,” pirmdien lēma valde. Valde Priedei izteica stingu aizrādījumu un aicināja Priedi sniegt skaidrojumu par saviem izteikumiem partijas Ētikas komisijai.

Priede savā “Twitter” kontā, diskutējot par homoseksuāļiem, rakstīja: “paldies Dievam! Vācieši savulaik izšāva. Uzlabosies dzimstība”. Tas izraisīja asu reakciju, vairāki ” Vienotības ” biedri rosināja Priedi izslēgt no partijas rindām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. šamais damčiks ņēmies pa visiem Kurzemes gaņģiem – Kandava, Talsi..līdz pat Rīgai uzbraucis. Un še tev! – tāds kritiens! Meitēns nesaprata – kas laukos iet cauri, tas pilsētā nu nekādi.

  2. Ko tagad nabaga kandavnieki – Štofertiņš? Nule ar skandālu ieliktais mednieciņš Dude? Patrieks dāmīti, solidarizēsies, iebāzīs galvas smiltiņās, vai kā?:))))

  3. vai Pridei nav at’,auts personiskais viedoklis,viņa tak neizteica partijas viedokli.vai tajā nolāp’tajā v partijā vieiem jādomā vienādi vai visiem jābūt gejien un lesbām.kur tad ir tā lielā demokrātija,jeb tā ir tikai uz papīra.tāpēc vien ir jāsauc šeit krievi,jo tad 99 gadus nebūs šie putraimstūmeji virspusē rezamajā pusē.

  4. Cik te var vārīties,vienu un to pašu???Tā kā agonija pārņēmusi,nekas cits vairs nav aktuāls?!Priede “novākta”,slimie gavilē!!!Urrā!

Draugiem Facebook Twitter Google+