Foto – Juris Kalniņš

Priedulēna izcīna sesto vietu PK otrajā posmā 0

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna piektdien izcīnīja augsto sesto vietu Vinterbergas trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa (PK) otrajā posmā.
Latvijas sportiste sacensības sāka ar sesto numuru, bet pirmajā braucienā distanci veica 59,23 sekundēs, kas viņai tobrīd ļāva apsteigt divas sportistes un būt ceturtajā vietā.
Priedulēna pirmā brauciena turpinājumā atkrita tikai par divām vietām, bet no sacensību līderes vācietes Tīnas Hermanas viņa atpalika par 0,78 sekundes.
Otro braucienu Priedulēna veica 59,87 sekundēs. Turpinājumā atlikušās piecas sportistes, kuras pēc pirmā brauciena bija priekšā latvietei, nezaudēja savas pozīcijas Priedulēnai, tādejādi viņa izcīnīja sesto vietu.
Par sacensību uzvarētāju tika kronēta Hermana, kura par 0,40 sekundēm apsteidza savu tautieti Žaklīnu Lelingu. Savukārt trešajā vietā ierindojās kanādiete Džeina Šanela, no uzvarētājas atpaliekot par 0,88 sekundēm. Tikmēr Priedulēna finišā no Hermanas atpalika par 1,23 sekundēm.
Kā ziņots, pirms nedēļas Altenbergā notikušajā pirmajā posmā Priedulēna izcīnīja piekto vietu, sasniedzot savas līdzšinējās karjeras augstāko rezultātu.
Līdz šim Priedulēnas labākais rezultāts bija 2013.gada sākumā turpat Altenbergā izcīnītā 12.vieta Pasaules kausa posmā. Tāpat viņa divas reizes spējusi finišēt ceturtā pasaules junioru čempionātā un šogad bija 13.vietā pasaules meistarsacīkstēs pieaugušajiem. Savukārt Soču olimpiskajās spēlēs latviete guva 14.vietu.
Savukārt vīriem pirmais brauciens ieplānots plkst.16. Tajā Tomasam Dukuram ticis piektais starta numurs, bet viņa jaunākajam brālim Martinam – sestais.