Latvijā
Sabiedrība

“Prieka Tūre” nespēj pildīt saistības, ceļotājus aicina vērsties PTAC0

Foto no Pixabay.com

Tūrisma aģentūrai SIA “Prieks Tūre” ir likviditātes problēmas un tā nespēj pilnībā vai daļēji pildīt savas saistības un sniegt kompleksos tūrisma pakalpojumus. Ceļotājiem, kas nav saņēmuši naudas atmaksu par “Prieks Tūre” organizētajiem, bet nenotikušajiem ceļojumiem, trīs menešu laikā jāvēršas PTAC.

PTAC aicina ceļotājus līdz 2019.gada 4.janvārim iesniegt PTAC iesniegumu par visu to maksājumu atmaksāšanu, ko ceļotājs veicis vai kas veikti ceļotāja vārdā. Šis aicinājums attiecas arī uz tiem ceļotājiem, kuri līdz šī paziņojuma publicēšanai jau ir iesnieguši PTAC iesniegumu ar lūgumu palīdzēt risināt strīdu ar šo pakalpojuma sniedzēju.

Iesniegumam par maksājumu atmaksāšanu jāizmanto PTAC izstrādātā veidlapa, pievienojot tajā norādītos dokumentus. Turklāt ceļotājiem, kuri noslēguši vienu kopīgu līgumu par ceļojumu (kompleksu tūrisma pakalpojumu), attiecīgi jāiesniedz PTAC arī viens kopīgs iesniegums maksājumu atmaksāšanai.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā saistībā par iesnieguma aizpildīšanu vai iesniegumam pievienojamajiem dokumentiem PTAC lūdz zvanīt uz konsultāciju tālruni 65452554 vai vērsties klātienē PTAC Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 55, Rīgā.

PTAC norāda, ka ceļotājiem atmaksājamo izdevumu apmēru aprēķinās proporcionāli atbilstoši ceļotāju skaitam, kuri būs pieteikušies PTAC līdz 2019.gada 4. janvārim, to samaksātajai summai un nodrošinājuma apmēram.

Jau vēstīts, ka Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par tūrisma firmas “Prieks Tūre” amatpersonu iespējamu naudas piesavināšanos, saņemot no klientiem naudu.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē bija saņemta informācija no vairākām personām par SIA “Prieks Tūre” amatpersonu iespējamām nelikumīgām darbībām – naudas pieņemšanā no klientiem, solot organizēt tūrisma braucienus, bet nenodrošinot tos. Tāpat arī vairākiem klientiem, vēl atrodoties ceļojumos ārvalstīs, atpakaļceļā uz Latviju nav nodrošināts transports.

Saistītie raksti

Pamatojoties uz saņemtajiem iesniegumiem, 6.septembrī sākts kriminālprocess, kurā šobrīd notiek izmeklēšana par iespējamu naudas piesavināšanos.

Aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēta viena persona, kā arī veikta iespējamos pierādījumus saturošu objektu izņemšana.

LA.lv